0
0
0

Clack 1054 TC від Pallas: фільтр-система механічної очистки води

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pallas
  • Код товару: Pallas Clack 1054 TC
  • Артикул: STFC1054
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпуса: Скловолокно
Продуктивність, м3/год: 1.1
Гарантія: 1 рік
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Модель фільтр-системи Pallas Clack 1054 працює під управлінням клапану американської компанії Clack Corporation моделі CK. Для фільтрації використовується матеріал загрузки Filter AG або Filter AG PLUS — вугільний сорбент, що містить шорохуваті часточки природного мінералу клиноптилоліту, який і забезпечує ефективну очистку.


Система використовується для видалення механічних домішок, органічних з'єднань, пестицидів, нафтопродуктів, повністю усуваючи запах хлору та сторонні присмаки. Фільтрує холодну воду з глибинних джерел та водопровідну. Встановлюється у приватних будинках та квартирах. Система здатна продукувати 1,1 м3 очищеної води за годину. 


Управляюча головка моделі TC фільтру Clack 1054, оснащена монохромним екраном та кнопками. Цикли роботи системи повністю програмуються з можливістю встановлювати необхідні режими. Автоматично запускає процес регенерації, видає сигнал про необхідність сервісного обслуговування та промивки. Дозволяє пришвидшити процес фільтрації та зменшити кількість води для регенерації.


Балон Pallas Clack 1054 TC виконано із скловолокна з об'ємом загрузки у 28,3 літри. Тиск вхідної води може складати від 3 до 8 Бар, температура — від 1 до 39 °С.


Гарантія: 12 місяців

Характеристики
Технічні характеристики
Матеріал корпуса Скловолокно
Продуктивність, м3/год 1.1
Гарантія 1 рік
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.