0
0
0

Clack 1665 CK від Pallas — фільтр механічної очистки води

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pallas
  • Код товару: Pallas Clack 1665AG
  • Артикул: STFP1665
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість завантаження в одному фільтрі, л: 113,3
Матеріал корпуса: Скловолокно
Гарантія: 1 рік
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Система Pallas Clack 1665AG працює під управлінням клапану американської компанії Clack Corporation моделі CK. Використовується для механічної очистки води. Ефективно видаляє механічні домішки, повністю усуває запах хлору, органічні з’єднання, пестициди, нафтопродукти та сторонні присмаки. 


Фільтрує холодну воду з глибинних джерел та водопровідну. Встановлюється у приватних будинках та квартирах. Система здатна продукувати до 3,3 м3 очищеної води за годину. 


Управляюча головка фільтру Clack 1665AG оснащена монохромним екраном та кнопками. Цикли роботи системи повністю програмуються з можливістю встановлювати необхідні режими. Автоматично запускає процес регенерації, видає сигнал про необхідність сервісного обслуговування та промивки.


Для фільтрації використовується матеріал загрузки Filter AG або Filter AG PLUS — вугільний сорбент. Дозволяє пришвидшити процес фільтрації та зменшити кількість води для регенерації.


Балон Pallas Clack 1665AG виконано із скловолокна з об'ємом загрузки у 113,2 літри. Тиск вхідної води може складати від 3 до 8 Бар, температура — від 1 до 39 °С.


Гарантія: 12 місяців

Характеристики
Технічні характеристики
Кількість завантаження в одному фільтрі, л 113,3
Матеріал корпуса Скловолокно
Гарантія 1 рік
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.