0
0
0

Clack Pallas TC 1465 з сорбентом Filter AG PLUS (84,9 л)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pallas
  • Код товару: Pallas Clack 1465 TC
  • Артикул: STFC1465
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість фільтруючого матеріалу, л: 84,9
Матеріал корпуса: Скловолокно
Продуктивність, м3/год: 2.1
Гарантія: 1 рік
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Фільтр-система механічної очистки води Pallas Clack 1465 TC з низьким рівнем стоків. Використовується для освітлення, зниження мутності та видалення взвішаних речовин. Якість роботи системи підтверджена сертифікатами СЕ та ISO.


Фільтр оснащений управлючим клапаном американської компанії Clack Corporation моделі TC. Також використовується у якості першої стадії очистки перед іншими фільтрами (наприклад, зворотнього осмоcу, комплексної очистки або пом’якшення). 


Призначений для фільтрації холодної водопровідної води та з глибинних джерел від механічних домішок, різного роду осаду, піску, заліза та хлору. Підходить для приватних будинків та квартир. Система Clack 1465 TC з сорбентом Filter AG PLUS продукує до 2,1 м3 очищеної води за годину.


Для фільтрації використовується вугільний наповнювач Filter AG PLUS. Вміст мінералу клиноптилоліту з шорохуватою поверхнею забезпечує ефективну фільтрацію. 


Управляюча головка фільтру Pallas Clack 1465 оснащена монохромним екраном та кнопками, дозволяючи встановити необхідний режим роботи. Модель TC видає сигнал про необхідність промивки та сервісного обслуговування, автоматично запускає процес регенерації системи, обираючи час з найнижчим рівнем споживання води.


Балон виконано зі скловолокна. Об'єм загрузки складає 84,9 літрів. Цього вистачає для стабільної роботи фільтру протягом 3-х років. Тиск вхідної води може складати від 3 до 8 Бар, температура — від 1 до 39 °С.


Гарантія: 12 місяців

Характеристики
Технічні характеристики
Кількість фільтруючого матеріалу, л 84,9
Матеріал корпуса Скловолокно
Продуктивність, м3/год 2.1
Гарантія 1 рік
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.