0
0
0

Фільтр-пом’якшувач Organic U-14 Classic

Відгуки:
(0)
  • Виробник: ORGANIC
  • Код товару: Organic U-14 Classic
  • Артикул: U14CL
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр підключення трубопроводів, різьблення: 1"
Кількість води на промивку, м3: 700
Кількість солі на одну регенерацію, кг: 14
Матеріал корпуса: Скловолокно
Обсяг бака, л: 100
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Система від Organic для пом’якшення води моделі U-14 Classic призначена для видалення солей жорсткості зі звичайної водопровідної або води з глибинних джерел. Робочий тиск подачі води може кладати від 3 до 8 бар. Бак виконано зі скловолокна має об’єм у 100 літрів.


Фільтр має габарити у 191,7х82,3х46 см. Такі розміри дозволяють встановити Organic U-14 Classic у квартирі, офісі, приватному будинку або невеликому промисловому підприємстві. Фільтр здатен одночасно покривати потреби до 7 осіб. Система продукує від 4,4 до 5,5 м3 очищеної води за годину.


Принцип роботи побудовано на заміщені солей жорсткості іонами натрію. За очищення відповідає смолистий монодисперсний католітит марки Lewatit S1567. Фільтр також допомагає знизити концентрацію заліза у воді.


Управляється система клапаном моделі WS1 CL від американської компанії Clack. Внутрішні елементи клапану стійкі до впливу агресивного водного середовища. Головка оснащена вбудованим лічильником води, що дозволяє зменшити кількість солі, оптимізувати процеси фільтрації та енергоспоживання. 


Монохромний дисплей з підсвіткою та зручні кнопки дозволяють внести відповідні налаштування системи. Меню доступно англійською та російською мовами.


Organic U-14 Classic сигналізує про необхідність здійснення промивки та іншого сервісного обслуговування, працює безшумно, синхронізується з системою Smart House.


Для регенерації Organic U-14 Classic необхідно до 14 кг солі, для промивки — до 700 л води. Може використовуватись у якості додаткового фільтру. Регенерація може відбуватись за об’ємом води або по часу.


Гарантія — 60 місяців.

Характеристики
Технічні характеристики
Діаметр підключення трубопроводів, різьблення 1"
Кількість води на промивку, м3 700
Кількість солі на одну регенерацію, кг 14
Матеріал корпуса Скловолокно
Обсяг бака, л 100
Продуктивність, номінальна/пікова *, м³/год 4,4/5,5
Тиск вхідної води, бар 3 - 8 бар
Гарантія 5 років
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.