0
0
0

K-1035 Eco: фільтр комплексної очистки води від Organic

Відгуки:
(0)
  • Виробник: ORGANIC
  • Код товару: Organic K-1035 Eco
  • Артикул: K1035EC
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Габаритні розміри (В х Ш х Г): 110 х 40 х 67 см
Гарантія: 18 місяців
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Система балонного типу Organic K-1035 Eco призначена для очищення звичайної водопровідної та води із глибинних джерел. Виготовлена у досить компактних габаритних розмірах (110 х 40 х 67 см). Стане ідеальним рішенням для забезпечення чистою водою приватного будинку або квартири з об’ємом споживання від 1,1 до 1,4 м3 за годину. 


Фільтр ефективний для очищення від металевих домішок, органічних сполук, пом’якшення та структурування води. K-1035 Eco оснащено управляючою голівкою моделі WS1CI, розробленою за участі спеціалістів американської компанії Clack. 


Капан дозволяє фільтру використовувати меншу кількість солі. Такий результат досягається завдяки вбудованому лічильнику води та можливості внести необхідні корективи у налаштування системи.


Прилад своєчасно сигналізує про необхідність сервісного обслуговування та промивки. Усі етапи фільтрації оптимізовано, що дозволяє використовувати можливості системи значно ефективніше.


Система Organic K-1035 Eco споживає менше електроенергії у порівнянні з аналогами. Елементи клапану стійкі до впливу агресивного середовища води. Оснащена монохромним дисплеєм. Зручним меню та кнопками легко користуватись. Працює із робочим тиском подачі води від 3 до 8 бар. 


Багатошаровий сорбент Organic Multisorb забезпечує ефективне очищення, відфільтровуючи марганець, важкі метали, залізо, амоній, органічні сполуки та інші домішки.


Об’єм баку зі скловолокна складає 25 літрів.


Гарантія — 18 місяців.

Характеристики
Технічні характеристики
Габаритні розміри (В х Ш х Г) 110 х 40 х 67 см
Гарантія 18 місяців
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.