0
0
0

Organic U-13 Classic — фільтр-пом’якшувач води

Відгуки:
(0)
  • Виробник: ORGANIC
  • Код товару: Organic U-13 Classic
  • Артикул: U13CL
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість води для регенерації, л: 600
Кількість солі на одну регенерацію, кг: 12
Матеріал корпуса: Скловолокно
Обсяг бака, л: 75
Продуктивність, номінальна/пікова *, м³/год: 3,8/4,9
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Фільтр для пом’якшення води Organic U-13 Classic призначений для видалення солей жорсткості зі звичайної водопровідної або води з глибинних джерел. Робочий тиск подачі води може кладати від 3 до 8 бар. Бак виконано зі скловолокна має об’єм у 75 літрів.


Фільтр має габарити у 164,1х79,6х46 см. Такі розміри дозволяють встановити Organic U-13 Classic у квартирі, офісі, приватному будинку або промисловому підприємстві. Фільтр здатен одночасно покривати потреби до 7 осіб. Система продукує від 3,8 до 4,9 м3 очищеної води за годину. 


Принцип роботи побудовано на заміщені солей жорсткості іонами натрію. За очищення відповідає смолистий матеріал — монодисперсний католітит Lewatit S1567. Фільтр також допомагає знизити концентрацію заліза у воді.


Управляється система клапаном моделі WS1 CL від американської компанії Clack. Внутрішні елементи клапану стійкі до впливу агресивного водного середовища. Наявність вбудованого лічильника води в управляючій голівці дозволила зменшити кількість солі, оптимізуючи процеси фільтрації та енергоспоживання. 


Монохромний дисплей з підсвіткою та зручні кнопки дозволяють внести відповідні налаштування системи. Меню доступно англійською та російською мовами.


Organic U-13 Classic сигналізує про необхідність здійснення промивки та іншого сервісного обслуговування, працює безшумно, синхронізується з системою Smart House.


Для регенерації Organic U-13 Classic необхідно до 12 кг солі, для промивки — до 600 л води. Може використовуватись у якості додаткового фільтру. Регенерація може відбуватись за об’ємом води або по часу.


Гарантія — 60 місяців.

Характеристики
Технічні характеристики
Кількість води для регенерації, л 600
Кількість солі на одну регенерацію, кг 12
Матеріал корпуса Скловолокно
Обсяг бака, л 75
Продуктивність, номінальна/пікова *, м³/год 3,8/4,9
Тиск вхідної води, бар 3 - 8 бар
Гарантія 5 років
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.