0
0
0

Pallas 1354 на клапані TC від Clack Corporation

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pallas
  • Код товару: Pallas Clack 1354 TC
  • Артикул: STFC1354
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість завантаження в одному фільтрі, л: 56,6
Матеріал корпуса: Скловолокно
Продуктивність, м3/год: 1.8
Гарантія: 1 рік
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Система механічної очистки Pallas Clack 1354 працює під управлінням клапану американської компанії Clack Corporation моделі TC. Для фільтрації використовується матеріал загрузки Filter AG або Filter AG PLUS — вугільний сорбент, що містить шорохуваті частинки природного мінералу клиноптилоліту, який і забезпечує ефективну очистку.


Система використовується для видалення механічних домішок, органічних з'єднань, пестицидів, нафтопродуктів, повністю усуваючи запах хлору та сторонні присмаки. Фільтрує холодну воду з глибинних джерел та водопровідну. Встановлюється у приватних будинках та квартирах. Система здатна продукувати 1,8 м3 очищеної води за годину. 


Управляюча головка моделі TC фільтру Clack 1354, оснащена монохромним екраном та кнопками. Цикли роботи системи повністю програмуються з можливістю встановлювати необхідні режими. Автоматично запускає процес регенерації, видає сигнал про необхідність сервісного обслуговування та промивки. Дозволяє пришвидшити процес фільтрації та зменшити кількість води для регенерації.


Балон Pallas Clack 1354 TC виконано із скловолокна з об'ємом загрузки у 56,6 літри, чого вистачає для безперебійної роботи протягом 3 років. Тиск вхідної води може складати від 3 до 8 Бар, температура — від 1 до 39 °С.


Гарантія: 12 місяців

Характеристики
Технічні характеристики
Кількість завантаження в одному фільтрі, л 56,6
Матеріал корпуса Скловолокно
Продуктивність, м3/год 1.8
Гарантія 1 рік
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.