0
0
0

Pallas Clack 1054 CK — фільтр-система очистки води

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pallas
  • Код товару: Pallas Clack 1054 CK
  • Артикул: STFP1054
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Обсяг завантаження, л: 40
Гарантія: 1 рік
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Фільтр Pallas Clack 1054 працює під управлінням клапану американської компанії Clack Corporation моделі WS1 CK. Використовується для видалення механічних домішок, повністю усуваючи запах хлору, органічних з’єднань та сторонніх присмаків. Фільтрує холодну водопровідну воду та з глибинних джерел. Встановлюється у приватних будинках та квартирах. Система здатна продукувати до 1,1 м3 очищеної води за годину, чого вистачає для користування водою до 3-х осіб. 


Для фільтрації використовується матеріал загрузки Filter AG або Filter AG PLUS — вугільний сорбент. Дозволяє пришвидшити процес фільтрації та зменшити кількість таблетованої солі для регенерації.


Управляюча головка фільтру Clack 1054 оснащена монохромним екраном та кнопками. Цикли роботи системи повністю програмуються з можливістю встановлювати необхідні режими. Автоматично запускає процес регенерації, видає сигнал про низький рівень солі, необхідність промивки та сервісного обслуговування.


Балон Pallas Clack 1054 CK виконано із скловолокна з об'ємом загрузки у 21 кг (40 літрів). Тиск вхідної води може складати від 3 до 8 Бар, температура — від 1 до 39 °С.


Гарантія: 12 місяців

Характеристики
Технічні характеристики
Обсяг завантаження, л 40
Гарантія 1 рік
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.