0
0
0

Pallas Clack 1252 CK: система механічної очистки води

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pallas
  • Код товару: Pallas Clack 1252AG
  • Артикул: STFP1252
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал, що фільтрує колони: Скловолокно
Гарантія: 1 рік
Максимальная производительность: 1,5 м3/год
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Фільтр-система Pallas Clack 1252AG використовується для первинної очистки води. Ефективно знижує мутність, освітлює та прибирає взвішані речовини. Працює під управлінням клапану американської компанії Clack Corporation моделі WS1 CK. Може застосовуватись у якості першої стадії очистки перед фільтрами зворотнього осмоcу, комплексної очистки або пом’якшення. 


Фільтрує холодну водопровідну воду та з глибинних джерел від механічних домішок, наприклад — піску, заліза та хлору. Встановлюється у приватних будинках та квартирах. Система Clack 1252AG здатна продукувати до 1,5 м3 очищеної води за годину, чого вистачає для користування водою до 4-х осіб. 


Для фільтрації використовується вугільний сорбент Filter AG або Filter AG PLUS, що містить шорохуваті часточки природного мінералу клиноптилоліту. Клапан автоматично запускає процес регенерації системи,обираючи час з найнижчим споживанням води.


Управляюча головка фільтру оснащена монохромним екраном та кнопками, що дозволяє обирати необхідні режими роботи. Капан видає сигнал про необхідність промивки та сервісного обслуговування.


Балон Pallas Clack 1252AG виконано із скловолокна з об'ємом загрузки у 56 літрів. Такого об’єму вистачає для стабільної роботи фільтру протягом трьох років. Тиск вхідної води може складати від 3 до 8 Бар, температура — від 1 до 39 °С.


Гарантія: 12 місяців

Характеристики
Технічні характеристики
Матеріал, що фільтрує колони Скловолокно
Гарантія 1 рік
Характеристики
Максимальная производительность 1,5 м3/год
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.