0
0
0

Система 1465 на клапані Clack Pallas CK

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pallas
  • Код товару: Pallas Clack 1465 CK
  • Артикул: STFP1465
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал, що фільтрує колони: Скловолокно
Продуктивність, м3/год: 2.1
Гарантія: 1 рік
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Фільтр механічної очистки води Pallas Clack 1465 CK використовується для зниження мутністі, освітлення та видалення взвішаних речовин. Має низький рівень стоків. Працює під управлінням клапану американської компанії Clack Corporation моделі WS1 CK. Також застосовується у якості першої стадії очистки перед фільтрами зворотнього осмоcу, комплексної очистки або пом’якшення. 


Фільтрує холодну водопровідну воду та з глибинних джерел від механічних домішок, наприклад — осаду, піску, заліза та хлору. Встановлюється у приватних будинках та квартирах. Система Clack 1465AG здатна продукувати до 2,1 м3 очищеної води за годину, чого вистачає для безперебійного обслуговування одразу кількох санвузлів. Якість фільтр-системи підтверджена сертифікатами СЕ та ISO.


Для фільтрації використовується вугільний сорбент Filter AG/Filter AG PLUS. Матеріал містить шорохуваті часточки природного мінералу клиноптилоліту, що забезпечує ефективну фільтрацію. Клапан автоматично запускає процес регенерації системи, обираючи час з найнижчим рівнем споживання води.


Управляюча головка фільтру оснащена монохромним екраном та кнопками, дозволяючи встановити необхідний режим роботи. Капан видає сигнал про необхідність промивки та сервісного обслуговування.


Балон Pallas Clack 1465AG виконано зі скловолокна з об'ємом загрузки у 84,9 літрів. Такого об’єму вистачає для стабільної роботи фільтру протягом 3-х років. Тиск вхідної води може складати від 3 до 8 Бар, температура — від 1 до 39 °С.


Гарантія: 12 місяців

Характеристики
Технічні характеристики
Матеріал, що фільтрує колони Скловолокно
Продуктивність, м3/год 2.1
Гарантія 1 рік
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.