0
0
0

U-1035 Eco: фільтр-зм’якшувач води від Organic

Відгуки:
(0)
  • Виробник: ORGANIC
  • Код товару: Organic U-1035 Eco
  • Артикул: U1035EC
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр підключення трубопроводів, різьблення: 1"
Кількість води на промивку, м3: 250 л
Кількість солі на одну регенерацію, кг: 4
Матеріал корпуса: Скловолокно
Обсяг бака, л: 25
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Фільтр балонного типу Organic U-1035 Eco призначена для зм’якшування звичайної та технічної водопровідної та води із глибинних джерел. Виготовлена у досить компактних габаритних розмірах (110 х 40 х 67 см). Стане ідеальним рішенням для забезпечення чистою водою приватного будинку або квартири з об’ємом споживання від 1,9 до 2,1 м3 за годину. 


Фільтр ефективно заміщує солі жорсткості на іони натрію, також допомагаючи знизити рівень заліза. U-1035 Eco оснащено управляючою голівкою моделі WS1 CL, розробленою за участі спеціалістів американської компанії Clack. 


Капан дозволяє фільтру використовувати меншу кількість солі — для регенерації системі необхідно 4 кг солі, для промивки — до 250 л води. Такий результат досягається завдяки вбудованому лічильнику води та можливості своєчасно внести необхідні корективи у налаштування системи.


Прилад своєчасно сигналізує про необхідність сервісного обслуговування та промивки, автоматично запускаючи процес регенерації. Усі етапи фільтрації оптимізовано, що дозволяє використовувати можливості системи значно ефективніше.


Система Organic U-1035 Eco споживає менше електроенергії у порівнянні з аналогами. Елементи клапану стійкі до впливу агресивного середовища води. Оснащена монохромним дисплеєм, зручним меню та кнопками, якими легко користуватись. Працює із робочим тиском подачі води від 3 до 8 бар. 


У якості сорбенту використовується катіонообмінна смола, яка належить до харчового класу. Об’єм баку завантаження зі скловолокна складає 25 літрів.


Гарантія — 18 місяців.

Характеристики
Технічні характеристики
Діаметр підключення трубопроводів, різьблення 1"
Кількість води на промивку, м3 250 л
Кількість солі на одну регенерацію, кг 4
Матеріал корпуса Скловолокно
Обсяг бака, л 25
Продуктивність, номінальна/пікова *, м³/год 1,9/2,1
Тиск вхідної води, бар 3 - 8 бар
Гарантія 18 місяців
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.