0
0
0

Аналіз води

Аналіз якості води

Якість води відрізняється не тільки залежно від джерела водопостачання, а й місця проживання споживачів. При чому суттєва різниця в параметрах може бути навіть в одному населеному пункті.

У ДСанПіН України зазначено понад 83 показники з гранично допустимими значеннями, від яких залежить, чи придатна вода для пиття, приготування їжі. Багато домішок не має ні кольору, ні запаху, але може шкодити здоров'ю людини. До таких належать сульфати, хлориди, нітрати. Про наявність у воді окремих елементів можна дізнатися за каламутністю, неприємним ароматом і смаком рідини: залізо, марганець, солі жорсткості.

Для якісного водоочищення обов'язково знати не тільки про наявність забруднювачів, а й про їх концентрацію. Це неможливо визначити в домашніх умовах, тому ми пропонуємо замовити аналіз води зі свердловини, колодязя, центральної системи в FilterMax. Наші фахівці допоможуть визначити, які і в якій кількості речовини містяться в рідині, яку використовують споживачі для побутових потреб. Після проведення якісного аналізу води підберуть фільтраційне обладнання, яке максимально ефективно впорається з видаленням забруднюючих елементів. 

Хімічний та бактеріологічний аналіз води у FilterMax

У нас можна замовити хімічний аналіз якості води, який застосовується для визначення кількості розчинених речовин в рідині. Він може налічувати 7, 12, 22 і більше показників:  присмак, кольоровість, каламутність, Ph, нітрати, загальна жорсткість, марганець, залізо, окислюваність.

За результатами хімічного аналізу води ми можемо запропонувати клієнтам такі види фільтрів:

  • Системи знезалізнення — ефективно справляються не тільки з надмірним вмістом заліза, але і марганцю, сірководню. Подібні елементи можуть стати причиною неприємного смаку і кольору води, появи накипу, пошкодження металевих частин побутової техніки. Знезалізнювачі у каталозі FilterMax коригують рН, знижують мутність і кольоровість рідини.  
  • Фільтри зм'якшування — солі жорсткості осідають і тверднуть у водопровідних трубах, проявляються у вигляді білого осаду на сантехніці, призводять до виходу з ладу тенів у водонагрівачах та інших негативних наслідків. Ми пропонуємо після проведення аналізу води придбати пом'якшувачі, які працюють на основі іонообмінної смоли, видаляють солі жорсткості, пом'якшуючи рідину, що покращує її органолептичні властивості.
  • Вугільні фільтри — у нашому інтернет-магазині можна придбати магістральні фільтри для гарячої та холодної води, які справляються з видаленням хлору, органічних речовин. Водоочищення здійснюється за допомогою пресованого активованого вугілля.

Якщо аналіз проб води виявить надмірну концентрацію різноманітних елементів, то ми рекомендуємо встановити систему комплексної очистки. Подібне обладнання розв'язує проблему із вмістом в рідині заліза, кальцію, магнію, нітратів і нітритів, амонію та ін.

Бактеріологічний аналіз води досліджує найпростіші мікроорганізми, які можуть бути в рідини: бактерії, віруси, паразити та ін. Для їх видалення можна використовувати фільтри:

  • Зворотного осмосу — вважаються одним з кращих варіантів для комплексної водоочистки, включаючи можливість відфільтрувати найдрібніші бактерії та віруси. Основний фільтруючий елемент — мембрана, що має розмір отворів до 0, 001 мкм.  
  • Нано- й ультрафільтрації — крім очищення від шкідливих домішок, система забезпечує знезараження води. Ефективні при видаленні найпростіших бактерій, вірусів, паразитів. Оснащені мембраною з розміром від 0,01 до 1 мкм.
  • Уф-знезаражувачі — використовуються для якісної дезінфекції рідини, усуваючи бактерії, мікроби, хвороботворні палички, інші органічні забруднювачі.

Фільтри, представлені в каталозі FilterMax, працюють без використання хімічних реагентів, екологічні та безпечні для здоров'я людини. Подібне обладнання допоможе покращити якість води та зробити її не тільки придатною для вживання, але і корисною.

Щоб замовити аналіз води й отримати допомогу в підборі фільтрів для її очищення, звертайтеся до консультантів FilterMax.