0
0
0

УФ випромінювачі

УФ випромінювачі

Дорослій людині для нормальної життєдіяльності потрібно вживати від 1,5 до 2 л рідини. Вода не тільки наповнює вологою клітини нашого організму, але і насичує нас необхідними мікроелементами і солями.

Зневоднення організму загрожує тяжкими наслідками і може сильно погіршити рівень якості нашого життя. Тому важливо забезпечити собі доступ до чистої питної води.

У той же час, водне середовище є сприятливою для розмноження хвороботворних мікробів і бактерій. Користування неочищеною міською водою може погано позначитися на вашому самопочутті та здоров'ї. На жаль, самому фільтру не по силах впоратися з патогенними бактеріями і вірусами. Тому наша питна вода вимагає додаткових способів знезараження.

На сьогодні дезінфекція води за допомогою УФ-лампи вважається надійним і результативним способом боротьби з бактеріями і мікроорганізмами. УФ-випромінювач ефективно знезаражує рідина без хлорування в умовно невеликій кількості, тому ідеально підійде для господарсько-побутових і питних цілей.

Ультрафіолетові випромінювачі мають низку переваг:

 • велика потужність дозволяє деактивувати широкий спектр мікробів, перешкоджаючи їх розмноженню;
 • не вимагають додаткових реагентів;
 • не утворюють побічних відходів або стоків;
 • корпус виконаний з неіржавіючої сталі, тому стійкий до руйнувань і утворення відкладень;
 • багатогодинна ефективна робота;
 • прості в догляді: достатньо очищати прилад кілька разів на рік або щорічно змінювати його;
 • не вимагають термічної обробки і хлорування, зберігаючи всі корисні властивості води;
 • екологічно чисті, оскільки нешкідливі для навколишнього середовища.

Ультрафіолетові очищувачі працюють таким чином: за рахунок УФ-променів середнього діапазону випромінювачі проникають в середину клітин мікроорганізмів і руйнують їх. Після цього бактерії втрачають здатність до розмноження, їх колонії гинуть.

Основою ультразвукового знезаражувача є лампа, яка працює в діапазоні УФ. За рахунок випаровування певного металу в самій лампі з'являється випромінювання. Походження металу може варіюватися і залежить від виробника. У нашому магазині представлені тільки моделі перевіреної якості.

Вибираючи УФ-випромінювачі, звертайте увагу на такі критерії:

 • продуктивність системи;
 • коефіцієнт пропускання УФ-променів водою;
 • потрібна потужність.

Замовити УФ-випромінювачі для води ви можете, не виходячи з дому, за телефоном або в нашому інтернет-магазині. Широкий асортимент товарів і вигідні ціни приємно здивують навіть дуже вимогливого клієнта. Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте за вказаним на сайті номером і наші привітні консультанти допоможуть вам.

Чиста питна вода — це не розкіш, а базова потреба будь-якої людини. УФ-випромінювач — незамінна річ для знезараження води у будинку. Подбайте про своє здоров'я і здоров'я своїх рідних і близьких — купіть бактерицидну лампу прямо зараз і насолоджуйтеся смачною, а головне — якісною водою кожного дня.