0
0
0

Картридж для фільтру від заліза

Надлишок заліза у воді — досить поширена проблема якості питної рідини як з водопроводу, так і з колодязів або свердловин. Залізо надає воді неприємного смаку і каламутного помаранчевого кольору, залишає червоні або коричневі плями на сантехніці, надає жовтизну постільній білизні.

Підвищений вміст цього елементу у воді насамперед згубний для побутових приладів та системи водопостачання. Допоможе позбавитися проблеми картридж для фільтра від заліза.

Іржа дуже швидко покриває труби і осідає в пральних і посудомийних машинах. Також залізо є небезпечним для здоров'я. Регулярне вживання такої води викликає алергію, подразнення шкіри, ламкість волосся. У довгостроковій перспективі призводить до захворювань печінки та нирок.

Ось чому купівля картриджа для знезалізнення води стає обов'язковим заходом, що дозволяє уникнути серйозних проблем зі здоров'ям та багатьох технічних неполадок.

Як працює картридж для видалення заліза

Розглянемо типи заліза у воді та його сполуках:

  • Тривалентний елемент, який можна очистити механічними фільтрами глибокої фільтрації (наповненими кварцом, цеолітом або іншими видами піску).
  • Двовалентне залізо. Видаляється за допомогою картриджа для знезалізнення води та катіонних пом'якшувальних фільтрів.
  • Органічні сполуки, які затримуються фільтрами із сумішшю аніонних та катіонних наповнювачів. У цьому випадку не тільки видаляються непотрібні елементи, але й пом'якшується рідина.

Перед встановленням обладнання для знезалізнення необхідно провести хімічний аналіз води. При особливо високому рівні забруднення знадобиться обладнання для попереднього очищення: механічний фільтр, картридж для дехлорування.

Якщо вам потрібний картридж для знезалізнення води, який зазвичай використовується при очищенні рідини з колодязя або водопровідної системи, замовляйте його з доставкою на сайті FilterMax.

Як зрозуміти, що потрібно змінювати картридж?

Якщо ви помітили, що вода каламутна, має неприємний запах, а побутові прилади або нагрівальні елементи почали працювати з перебоями — це очевидні ознаки того, що необхідно купити новий картридж для видалення заліза.

Змінювати картридж для фільтра від заліза потрібно регулярно. В іншому випадку не буде ефективної роботи всієї системи.

Наші фільтри для знезалізнення потребують мінімального обслуговування. Деталі системи додатково посилені, тому довго не зношуються.

Процеси фільтрації повністю автоматизовані, тому не потребують уваги. Кожен картридж для фільтра від заліза має власний термін експлуатації. Після його закінчення індикатор нагадує про необхідність замовлення нового комплектуючого елемента. Це значно полегшує обслуговування.

Щоб замовити картридж для видалення заліза, звертайтесь до менеджерів FilterMax. Заявка буде оброблена відразу, товар упакований та надісланий у день оплати.