0
0
0

Фільтри для пом'якшення води зі свердловини

Фільтри для пом'якшення води зі свердловини

Погіршення якості води, механічні домішки, бактеріологічне забруднення, жорсткість, високий вміст заліза та небажані речовини — все це спільні проблеми, з якими стикаються домогосподарства, які використовують рідину із власних свердловин.

Вода з криниці сьогодні рідко придатна для пиття без попередньої обробки. На сайті FilterMax можна обрати фільтри для пом'якшення води зі свердловини, які видаляють речовини, які там не потрібні.

Принцип дії фільтра для пом'якшення води зі свердловини

Для максимально ефективної фільтрації обирайте фільтри-пом'якшувачі, які працюють за принципом іонного обміну. У пристрій вставляється спеціальний бак, заповнений іонами натрію у вигляді солі.

Переваги:

  • Пом'якшувач працює інтуїтивно зрозуміло і не викликає труднощів в обслуговуванні. Спеціальний індикатор сигналізує про те, що резервуар фільтра вже не придатний для роботи. Після цього потрібно поповнити запаси солі в ємності та пом'якшення води знову проводитиметься з тією ж ефективністю.
  • Пом'якшувачі видаляють із води кальцій і магній, але залишають у ній корисні елементи, такі як фтор, калій, йод. Рідина залишається корисною для здоров'я та безпечною для побутової техніки.
  • Фільтрація видаляє до 95% небажаних домішок, а потім контрольованим чином мінералізує рідину та підвищує її pH.

Пам'ятайте, що вода є найважливішим структурним елементом організму, тому подбайте про те, щоб вона була кращої якості! Будемо раді допомогти вам із вибором та знайдемо індивідуальне рішення.

При покупці фільтра для пом'якшення рідини також рекомендується розмістити перед пристроєм механічну мембрану, яка уловлює відкладення та захищає пристрій від пошкоджень та засмічення.

Покупка на FilterMax

Купити прилад для пом'якшення у компанії FilterMax сьогодні можна за вигідною ціною.

При оплаті товару до 13:00 пом'якшувач буде відправлено за вказаною адресою того ж дня. У FilterMax можна не тільки замовити товар з доставкою до відділення «Нової пошти», але й особисто забрати фільтр із пункту видачі, попередньо узгодивши час з менеджером.

Придбайте фільтри від найкращих торгових марок або замовте зворотний дзвінок для отримання потрібної інформації вже зараз.