0
0
0

Механічні фільтри

У водопровідній воді присутні як тверді домішки (пісок, іржа, накип, окалина, мул), так і частинки, що роблять рідину каламутною та створюють осад. Наявність подібних речовин може стати причиною передчасного виходу з ладу посудомийної та пральної машин, бойлера, котла. Фільтр механічної очистки води захистить техніку від пошкоджень твердими частинками. Дозволить покращити колір рідини.

Фільтр механічного очищення води: особливості

Подібні пристрої можуть використовуватися як передфільтр в системі комплексного водоочищення (наприклад, зворотного осмосу або перед пом'якшувачами). Обладнання встановлюється у міських квартирах та приватних будинках, комерційних приміщеннях. Підходять для використання в мережах міського водопостачання, у місцях де вода поступає до споживачів зі свердловини або колодязя.

Який можна купити фільтр механічного очищення води:

  • Дисковий промивний — компактний пристрій з фільтруючим елементом у вигляді безлічі найтонших дисків з поліпропілену, щільно з'єднаних між собою. Найчастіше виготовляється в легкому та міцному корпусі із пластику. При промиванні подібного пристрою зібрані забруднення зливаються у каналізаційну систему. Фільтруючі елементи вимагають періодичного очищення.
  • Магістральний — механічна фільтрація води за допомогою картриджа грубого очищення. Останній виготовлений із поліпропіленової нитки. Встановлюється на магістраль холодного водопостачання. Картридж має певний ресурс використання, після якого підлягає заміні.
  • Система на клапані — механічна фільтрація води, яка дозволяє не тільки видалити великі домішки, а й усунути речовини, що містять хлор, надають рідині неприємний присмак. Для налаштування та керування роботою обладнання використовується спеціальний клапан, який може бути обладнаний екраном, що відображає етапи роботи. Фільтруючий матеріал засипається у балон зі скловолокна, не потребує заміни протягом багатьох років, відновлює свої властивості після процесу регенерації.
  • Сітчастий — як фільтруючий елемент використовується металева сітка. Під час водоочищення затримує у собі бруд, частинки піску та іржі. Оснащується манометром для визначення тиску у водопровідній системі. Сітка, на відміну від картриджів, не потребує регулярної заміни. Термін служби залежить від якості вихідної води.

Фільтруючі системи можуть оснащуватися не тільки манометром, а й редуктором, що регулює вихідний тиск у водопроводі та дозволяє обладнанню працювати без збоїв. Моделі, наприклад бренду Kinetico, передбачають можливість підключення автоматичного або ручного клапана для промивання фільтра.

Механічна фільтрація води здійснюється за допомогою промивних чи картриджних систем. У першому випадку очищувач достатньо зняти, промити і користуватися знову, у другому буде потрібно замінити картридж на новий після закінчення терміну, встановленого виробником. Принцип дії в обох варіантах ідентичний — рідина під натиском проходить через фільтрувальний елемент, який затримує великі фракції.

Можуть встановлюватися у системі як холодного, так і гарячого водопостачання захисту сантехніки і трубопроводу. При виборі фільтра зверніть увагу на температуру води, за якої дозволено використання обладнання.

Механічна фільтрація води — найбільш простий та ефективний спосіб видалення з рідини сторонніх речовин. Подібні очищувачі встановлюються на вході трубопроводу до будинку чи квартири. Вловлюють лише великі частинки забруднювачів. Мають доступну вартість та відрізняються простотою використання та сервісного обслуговування.

Як купити фільтр механічного очищення води?

Оформляйте покупку в інтернет-магазині FilterMax. Ми співпрацюємо з перевіреними вітчизняними та зарубіжними компаніями Saleplas, Formula Vody, Pallas, Kinetico. Пропонуємо купити фільтр механічної очистки води з гарантією якості.

При необхідності наші фахівці можуть провести аналіз води, щоб підібрати найкращий варіант системи очищення. Щоб замовити послугу, зателефонуйте або напишіть нашим консультантам.

У FilterMax встановлені найкращі ціни на обладнання для водопідготовки. Пропонуємо клієнтам обрати зручний варіант оплати замовлення: готівка, картка або безготівковий розрахунок. Доставка товару здійснюється по всій території України.

Заповнюйте онлайн-заявку на сайті або звертайтеся до консультантів FilterMax, щоб вигідно придбати фільтри та змінні елементи.