0
0
0

Вугільні фільтри

Вугільні фільтри: проста система для ефективного очищення

Водопровідна вода часто вимагає додаткового очищення від механічних, органічних або хімічних забруднювачів. Сучасні технології дозволяють встановити систему фільтрації води у будинку. Залежно від механізму роботи, цінової категорії і призначення, виробники пропонують різні моделі фільтрів для води.

Найбільш популярний варіант — вугільний фільтр. Сорбційне очищення — це зручна і компактна технологія, яка не вимагає великих фінансових витрат. Більшість моделей вугільних фільтрів легко встановити без сторонньої допомоги під мийкою або в іншому зручному місці.

Принцип роботи

Вугільні фільтри для води, в основному, працюють за одним принципом. Але залежно від виробника і моделі, пристрої можуть мати певні відмінності.

В основі механізму фільтрації — сорбент, який перебуває в ємності. Вода проходить через фільтруюче завантаження, яке видаляє забруднення. Якщо установка має функцію зворотного промивання, потік води змінює напрямок і всі механічні домішки зливаються в дренаж. Таким чином фільтр очищається без додаткових хімічних реагентів.

Сорбційний матеріал буває різний. Кожен вид засипки ефективний для видалення певного виду забруднень.

 • Деревне активоване вугілля — використовується для видалення хлору, хлорорганічних сполук і жирів.
 • Мідний цинк, природний цеоліт — фільтрує воду високої температури, усуває бактерії та віруси, що знаходяться у воді.   
 • Кокосове вугілля — має бактеріостатичну дію, прибирає хлор, органіку, покращує смакові якості.

Правильна засипка у вугільному фільтрі дозволяє отримати воду, очищену від забруднень на 99%.

Для додаткового знезараження води від мікроорганізмів рекомендується встановити ультрафіолетову лампу .

Види вугільних фільтрів

Сучасні вугільні фільтри, в основному, представлені трьома моделями:

 • Картриджні системи для очищення води являють собою колбу, всередині якої знаходиться сорбційний матеріал. Ця система монтується в трубопровід, тому підходить для очищення води з центральних водопроводів. Картриджні різновиди не допускають можливості регенерації і вимагають періодичної заміни фільтраційного матеріалу.

В інтернет-магазині Filter Max в наявності вугільні фільтри для холодної і гарячої води, змінні картриджі і додаткові комплектуючі для ретельного очищення.

 • Колонні. Установки у вигляді колони з гранульованим вугіллям усередині. Системи мають можливість регенеруватися в автоматичному режимі,  очищаються за допомогою зворотного промивання. Устаткування колонного типу габаритне, але відрізняється більшою продуктивністю і терміном служби.
 • Кабінетні. Невеликі системи з можливістю регенерації. Підходять для установки в квартирі або приватному будинку. Термін служби фільтрів кабінетного типу — до 2 років.

При виборі вугільних фільтрів важливо звертати увагу на різновид засипки, розмір гранул, враховувати рівень забруднення вихідної води й обсяг споживання.

Сорбційні системи мають нескладний механізм фільтрації. У зв'язку з цим у покупців може виникнути питання: чи очищає вугільний фільтр воду. З повною упевненістю стверджуємо: так.

Для чого потрібен вугільний фільтр

Вугільний фільтр не тільки покращує органолептичні властивості води, але й ефективно усуває шкідливі для здоров'я забруднення:

 1. Домішки хлору — викликають неприємний запах, можуть провокувати роздратування, сухість й алергічні реакції.
 2. Органічні сполуки — надають воді жовтуватий відтінок.
 3. Хлорорганічні речовини — виникають у результаті хлорування води на станціях водопідготовки і чинять канцерогенний ефект.
 4. Механічні домішки — викликають каламутність води, зміну кольору.

Щоб позбутися цих забруднень і споживати чисту безпечну воду, слід купити вугільний фільтр для води. Він підходить для установки в квартирі, офісі, на дачі і в інших місцях, де щодня вживають воду.

Переваги вугільних фільтрів

На сучасному ринку представлено безліч технологій очищення води. Кожна з них має свої переваги. Сорбційні системи користуються популярністю завдяки таким якостям:

 • Безпека для здоров'я. Для очищення води не використовуються хімічні реагенти, система очищається за допомогою технології зворотного промивання.
 • Зносостійкість. Корпус фільтра виготовляється з міцних матеріалів, які забезпечують надійність конструкції. Фільтраційна засипка витримує кілька циклів регенерації і промивки.
 • Ефективність фільтрації. Вугільний сорбент видаляє забруднення рідини, покращує її смакові якості.
 • Компактність. Усі процеси очищення відбуваються в одному корпусі, тому система не вимагає багато вільного місця для установки.

Купити вугільний фільтр для води за вигідними цінами

В інтернет-магазині Filter Max великий вибір очисних систем для будинку від передових виробників. У каталозі товарів представлені:

 • Магістральні вугільні фільтри для холодної води. Мають невеликі габарити, стійкі до хімічних впливів. Вода після вугільного фільтра придатна для пиття і безпечна для побутових приладів.
 • Магістральні фільтри для гарячої води. Мають високу пропускну здатність, виготовлені з міцного матеріалу, який витримує тиск до 8 бар. Фільтри ефективно очищають воду від +5 до +80 ⁰С.
 • Змінні вугільні картриджі. Фільтри картриджного типу вимагають періодичної заміни фільтруючого завантаження, оскільки не мають регенераційних властивостей. Залежно від виробника, заміна відбувається раз на 3 місяці або рідше.

Щоб купити вугільний фільтр для води, ціна і якість якого буде відповідати вашим потребам, оформіть замовлення на сайті Filter Max або зателефонуйте за вказаним телефоном. Менеджери магазину з радістю проконсультують, якщо у вас виникли питання. Магазин здійснює доставку по всій Україні. Замовляйте товар, і ми відправимо його в той же день за умови наявності на складі.