0
0
0

Вугільні фільтри

Вода не завжди має приємний колір, присмак та аромат. Навіть після централізованого водоочищення залишаються забруднюючі речовини, залишки реагентів, які разом із рідиною потрапляють до споживачів. Звідси — сухість та подразнення на шкірі, неприємний смак та запах готових страв та напоїв, можливі поломки побутової техніки. Уникнути цих проблем можна, використовуючи вугільний фільтр для води. Це екологічний та безпечний спосіб водопідготовки.

Вугільний фільтр для води: особливості

Один з найпопулярніших матеріалів водоочищення — активоване вугілля, яке найчастіше отримують з кокосової шкаралупи. По структурі такий матеріал пористий, тому здатний зібрати велику кількість забруднень. У заводських умовах вугілля піддається додаткової термічної обробки.

Купити вугільний фільтр для води варто, щоб:

  • знизити концентрацію хлору;
  • видалити органічні забруднювачі;
  • позбавити сторонніх запахів;
  • покращити колір та смак води.

Системи водоочищення можуть комплектуватися різними типами картриджів. Наприклад, із пресованого запеченого вугілля. Такий вугільний фільтр для очищення води поєднує як видалення механічних суспензій, так і можливість усувати розчинені забруднювачі. Забезпечує комплексну водопідготовку для подальшого використання у побутових та господарських цілях.

Випускаються картриджі із гранульованого вугілля. Це засипні варіанти, які мають велику ємність. Добре справляються з видаленням хлоровмісних елементів, усуненням неприємного кольору рідини. Якщо необхідно ще й очищення від механічних домішок, то додатково варто використовувати поліпропіленові очищувачі.

Деякі компанії виготовляють картриджі з допоміжними фільтрувальними елементами. Це можуть бути антибактеріальні добавки для боротьби з хвороботворними бактеріями, іонообмінні смоли для очищення води від солей жорсткості.

Принцип роботи фільтрів з активованим вугіллям простий та ефективний. Рідина проходить через шар сорбенту. Завдяки пористості матеріалу на поверхні затримуються різні шкідливі домішки. Крім того, рідина додатково набуває прозорості, зникає каламутність, запах хлору та неприємний хімічний присмак.

Системи фільтрації з активованим вугіллям використовуються для водопідготовки для технічних цілей, використання у побуті, для знезараження рідини. Після очищення можна навіть візуально визначити, наскільки покращується якість води.

Види та переваги вугільних фільтрів

Компанії випускають системи водоочищення, які відрізняються за ціною, способом та тривалістю використання. Можна замовити вугільний фільтр для очищення води:

  • Глечик — оснащується картриджем, усередині якого знаходиться фільтрувальний елемент у поєднанні з кокосовим вугіллям. Рідина з крана проходить через установку самопливом, тому щільність засипки досить невелика. Ресурс таких картриджів зазвичай не перевищує 300 л.
  • Магістральний — використовується на попередньому етапі водоочищення. Встановлюється на вході системи водопостачання у квартиру чи приватний будинок. Подібна система відрізняється високою пропускною здатністю, невеликими розмірами, стійко переносить негативну дію хімічних речовин. В середньому очищувач вимагає заміни раз на 3-4 місяці.
  • Система сорбційного очищення — складається з балона з клапаном і шару, що фільтрує рідину. Купити вугільний фільтр для води коштує для квартири чи будинку з кількома санвузлами. Він ефективно очищає рідину від органіки та хлору, позитивно впливає на колір та присмак води. Фільтруючий матеріал здатний працювати кілька років без заміни.

Зворотньоосмотичні системи — це пристрої для комплексного водоочищення. Фільтрація відбувається в кілька етапів, один з яких проходження через вугільний фільтр для очищення води. Очищувачі в таких системах вимагають періодичної заміни.

Вугільний фільтр для очищення води може використовуватись для систем холодного та гарячого водопостачання. В останньому випадку необхідно уточнити максимальну температуру, за якої працює картридж.

Вибір обладнання залежить від вимог, які пред'являються до якості очищеної рідини. Невеликі очищувачі стандарту SL можна використовувати локально, наприклад, тільки на душ або на один із стояків. Системи BB оптимально підходять для водопідготовки у всьому будинку чи квартирі.

Важливо вчасно міняти вугільні картриджі, тому що вони накопичують забруднювачі, які можуть потрапити у концентрованому вигляді у очищену рідину. Звертайте увагу на рекомендацію виробників ресурсу експлуатації фільтруючих елементів. Також термін служби багато в чому залежить від забрудненості рідини.

Як купити вугільний фільтр для води?

Залишайте заявку на сайті інтернет-магазину FilterMax. У нашому каталозі великий вибір систем фільтрації для квартири, будинку та офісу. При необхідності можна підібрати змінні картриджі.

Консультуємо щодо вибору обладнання для ефективної водопідготовки як при центральному водопостачанні, так і при використанні рідини зі свердловини, колодязя. Наші фахівці можуть провести аналіз рідини, щоб визначити, які проблеми наразі існують та яку систему краще використовувати.

Ми передбачили для клієнтів різноманітні способи оплати та доставки продукції. Покупці можуть розплатитися за замовлення готівкою, банківською карткою або обрати безготівковий розрахунок. Відправляємо товари до будь-якого населеного пункту України. По Києву можлива адресна доставка до дверей.

Щоб купити вугільний фільтр для води, скористайтесь онлайн-формою на сайті або зателефонуйте консультантам FilterMax.