0
0
0

Пом'якшувач води для будинку

Пом'якшувач води для будинку

Фільтр пом'якшувач води для будинку — ефективний спосіб розв'язання проблеми, якщо до вас по трубах надходить жорстка вода. Так називають рідину, в якій міститься велика кількість солей.

Вона залишає важкорозчинний наліт на побутових приладах: чайнику, пральній і посудомийній машині. І, що набагато страшніше, — згубно впливає на роботу органів і систем тіла людини.

Як влаштована система пом'якшення води для будинку

У приватному будинку воду можна отримати двома способами: з водопроводу або зі свердловини. В обох випадках перш ніж вживати рідину всередину і використовувати для побутових потреб, слід її очистити.

Фільтр-пом'якшувач води для будинку може бути трьох типів:

  • Електромагнітний. Дозволяє отримати тільки технічну рідину, непридатну для пиття.
  • Іонообмінний. Очищає рідину від солей магнію і кальцію за допомогою картриджа з іонообмінною смолою.
  • Зворотноосмотичний. Дорожчий пом'якшувач. Максимально очищає не тільки від солей, але і від бактерій, домішок та інших речовин.

Питну м'яку воду можна отримати з приладу на іонообмінній смолі або зі зворотноосмотичної системи. Вибирайте фільтр-пом'якшувач для приватного будинку, виходячи з потреб і фінансових можливостей.

Де замовити систему пом'якшення води для будинку?

Купити фільтр-пом'якшувач води для приватного будинку і картриджі до нього можна в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо очисне обладнання від перевірених компаній за доступними цінами.

Залишайте заявку на сайті або зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі ваші запитання. Доставка товару можлива в усі міста України.

Піклуйтеся про своє здоров'я, вживаючи тільки корисну і смачну воду.