0
0
0

Фільтр механічного очищення води для будинку

Базовий елемент очищення рідини, що надходить із власного водозабору — це фільтр механічного очищення води для дому. Він відповідає за видалення домішок, твердих частинок, іржі, піску та інших відкладень, які згодом з'являються у системі.

Використання даних пристроїв — ідеальний варіант попереднього очищення. Вони захищають від засмічення та виходу з ладу пом'якшувачів, багатофункціональних систем, комплексних водоочисних споруд і навіть побутових приладів та кранів. Встановлюються на початку системи водопостачання після водоміру.

Як обрати фільтр механічного очищення води для дому

Вибір системи залежить від типу рідини, що подається:

  • водопровідна;
  • зі свердловини.

Розглянемо, як підібрати систему, у чому її особливості, оцінимо плюси та мінуси застосування.

Фільтри доступні у різних конфігураціях. Є моделі зі змінними або багаторазовими картриджами. Залежно від потреб сім'ї та очікуваного ступеня фільтрації, пристрої відрізняються розмірами та варіантами підключення до системи.

Переваги систем попереднього очищення:

  • продовжують термін служби пристроїв, встановлених у будинках (наприклад, пральних, посудомийних машин, бойлерів);
  • затримують дрібні забруднення;
  • спрощують подальше очищення питної рідини;
  • покращують запах, смак та колір води.

Надійний фільтр механічного очищення води для будинку сьогодні вже не забаганка, а необхідність. Правильно обраний пристрій якісно очищатиме воду, а при грамотному обслуговуванні та своєчасній заміні картриджів прослужить більше 10 років. Звернутися за допомогою при виборі можна до співробітників нашої компанії.

Чому саме продукція FilterMax

Для того, щоб купити потрібний очисник, який захищатиме побутову техніку, котел, крани потрібно зіставити 2-3 відповідні моделі. Порівнявши характеристики, визначивши необхідну продуктивність, можна оформляти замовлення на сайті FilterMax.

У нас завжди фіксована ціна на продукцію, але часто проводяться акції та знижки, так що слідкуйте за новинами компанії й купуйте якісні пристрої та комплектуючі з вигодою.

Клієнти, які зверталися до FilterMax, відзначають швидкий час обробки заявок, зручні варіанти оплати та оперативну доставку.

Замовити продукцію та одразу оплатити товар можна навіть без реєстрації. Зателефонувавши за вказаним телефоном або авторизувавшись і увійшовши до особистого кабінету, кожен клієнт зможе швидко оформити покупку.

Забезпечте себе та подбайте про якість водопровідної рідини з нашими очисними пристроями!