0
0
0

Магістральний фільтр для пом'якшення води

Магістральний фільтр для пом'якшення води

Водопровідна вода не завжди тішить своєю якістю. З різних причин вона набуває неприємного кольору, запаху і смаку, з'являється вапняний осад. Без попередньої обробки таку рідину краще не пити.

Жорстка вода забиває труби та псує побутові прилади, засмічує насадки душу, залишає сліди нальоту на плитці та сантехніці. Також вона сушить шкіру, впливає на здоров'я волосся, залишає неприємний післясмак. Через жорсткість води люди платять високі рахунки за електроенергію (оскільки для засмічених приладів потрібно більше енергії).

На питання, як пом'якшити воду в домашніх умовах, існує багато відповідей. Але найпростіше — це купити магістральний фільтр для пом'якшення води, який прослужить багато років.

Принцип роботи магістрального фільтра для пом'якшення води

Катіонообмінні магістральні пом'якшувачі — найбільш ефективне рішення для дому та квартири. Вони працюють за принципом обміну іонів кальцію та магнію на іони натрію. Кальцій і магній впливають на жорсткість, якої ми хочемо позбутися. Весь процес відбувається завдяки спеціальному наповненню ємності катіонообмінною смолою, в яку потрапляє рідина.

Весь процес автоматизований, потрібно лише контролювати кількість солі у картриджі. Переваги магістрального пом'якшувача води:

  • тривалий термін служби;
  • простота обслуговування та експлуатації пом'якшувача;
  • висока продуктивність;
  • ефективність;
  • доступна вартість;
  • працює без хімікатів лише на основі фізичних процесів
  • можна використовувати у домашніх умовах.

Небезпека використання жорсткої технічної води полягає у накопиченні накипу на водоспоживаючих приладах, зменшенні теплопровідності та пропускної здатності системи опалення. При вживанні в їжу з'являється ризик появи каменів у нирках, проблем із суглобами та ін.

Вибір магістрального фільтру для пом'якшення на сайті FilterMax

Обрати та купити обладнання, що знижує жорсткість питної та технічної рідини у водопроводі, можна на сайті компанії FilterMax. У нас широка лінійка продукції та вигідні ціни. Менеджери швидко обробляють заявки, надійно пакують ваше замовлення та оформляють доставку на відділення «Нової пошти».

Оплата товару здійснюється готівковим чи безготівковим розрахунком. Уточнити подробиці можна, зателефонувавши за вказаним телефоном або авторизувавшись на сайті. Покупки що коштують більше як 1000 грн доставляються безкоштовно. Звертайтесь, допоможемо вам зробити правильний вибір!