0
0
0

Додатково обладнання

Додаткове обладнання до очисних фільтрів для води

Неочищена вода, крім того, що неприємна на смак і запах, чинить згубний вплив на роботу органів і систем людини. Для того, щоб зберегти здоров'я на довгі роки і забезпечити правильну роботу організму, важливо вживати чисту воду, без домішок, забруднень, хвороботворних бактерій. Установка для фільтрації води дозволить робити це регулярно.

У магазині фільтрів для води FilterMax можна придбати різні очисні системи. Інформація про характеристики й переваги кожної з них доступна на нашому сайті.

Крім фільтрів, у каталозі нашого інтернет-магазину є можливість вибрати додаткове обладнання, що допомагає не тільки очистити питну воду, а й зробити її корисною.

Водневий генератор

Користь водневої води давно доведена вченими. Вона цілюще впливає на стан здоров'я всього організму.

Що ж вона собою являє? До складу її молекули входять два атоми водню й один атом кисню. Висловлюючись простою мовою, воднева вода — це питна рідина, додатково насичена воднем у газоподібному стані. Цей елемент при взаємодії з водою не виділяє побічних продуктів і випаровується, якщо вона знаходиться у відкритій ємності.

Як зробити водневу воду

Апарат портативного типу для водневої води незамінний у кожному будинку, адже науково доведено, що вода, насичена воднем, покращує показники крові, підвищує рівень інсуліну, благотворно впливає на роботу нирок.

Для того, щоб самостійно зробити водневу воду, знадобляться:

  • Генератор водневої води, який можна купити в нашому інтернет-магазині.
  • Звичайна водопровідна вода.

Принцип отримання водневої води такий: прилад запускає процес електролізу, пропускаючи через рідину електричний струм. Унаслідок цього процесу між молекулами води утворюються водневі зв'язки, виділяється газоподібний водень.

Ультрафіолетові лампи для води

УФ-лампи призначені для очищення води від патогенної мікрофлори та вірусів. Очищення відбувається завдяки ультрафіолетовому випромінюванню.

Такі лампи хороші тим, що для очищення не використовують хімічні компоненти. Установка для фільтрації води та знезараження ультрафіолетом не змінює хімічного складу води, а лише знищує в ній мікроби.

Знезараження ультрафіолетом незамінне при наявності передумов для мікробіологічного забруднення води. Серед них:

  • Вживання ґрунтової води.
  • Невчасна заміна картриджів і мембран фільтрів.
  • Наявність у воді аміаку, сірководню.

УФ-лампи часто використовують разом із системою зворотного осмосу. У фільтрах під мийку UV-лампи також актуальні. Після подібної маніпуляції вода на 99% стає чистою та безпечною для вживання не тільки дорослими, але і маленькими дітьми. З цієї причини UV-лампи часто купують медичні працівники. Також прилади купують сім'ї з дітьми та люди, які піклуються про своє здоров'я.

Як замовити додаткове водоочисне обладнання

В інтернет-магазині FilterMax ви можете купити генератор водню, УФ- лампи та інші очисні прилади за вигідними цінами. Ми співпрацюємо з провідними виробниками обладнання для очищення води.

Щоб зробити замовлення, залиште повідомлення на сайті або зателефонуйте нам. Фахівці оперативно дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть підібрати відповідний очищувач. Ми здійснюємо телефонну підтримку клієнтів цілодобово. Доставка товару можлива в будь-яке місто України.

Замовляйте якісні водоочисні прилади та вживайте тільки чисту й корисну воду.