0
0
0

Фільтри ультрафільтрації

Фільтри ультрафільтрації — збереження корисних властивостей води

Якість водопровідної води в Україні досить низька. Загальноприйнятий метод хлорування неефективний для видалення важких металів, солей жорсткості, деяких бактерій і вірусів.

До того ж, унаслідок такої очистки погіршуються колірні та смакові якості води, що робить її непридатною для пиття і приготування їжі. Виникає необхідність у додатковій фільтрації рідини від надлишку хлору та інших домішок.

Система ультрафільтрації — спосіб отримання чистої та безпечної для вживання води, який можна використовувати в приватному будинку, квартирі або офісі. Технологія дозволяє зберегти у воді мінеральні солі, корисні для здоров'я, і ​​водночас якісно очищає її від органічних і механічних забруднень.

На відміну від інших видів мембранної фільтрації, такі системи працюють швидко і не вимагають підключення додаткових елементів і модулів.

Як влаштований фільтр ультрафільтрації?

Ультрафільтрація — один зі способів мембранної очистки. Працює за тим же принципом, що і фільтри зворотного осмосу: рідина під тиском проходить через порожнисті волокна мембрани, яка відсіває всі забруднення. Обидві системи передбачають додаткові етапи очищення, які попередньо очищають воду від грубих механічних домішок і хлору.

Незважаючи на схожість механізмів, ці методи очищення мають відмінності. Основна різниця полягає в пропускної здатності систем.

Розмір пор ультрафільтраційної (капілярної) мембрани становить 0,02–0,03 мкм, що дещо більше, ніж у зворотноосмотичній. Але перша затримує більшість патогенних мікроорганізмів і органічних забруднювачів.

Метод ультрафільтрації забезпечує зниження кольоровості води, знезалізнення, видалення колоїдних розчинів і шкідливих речовин.

Робота фільтрів ультрафільтрації відрізняється більш високою швидкістю і продуктивністю очищення, якщо порівнювати з технологією зворотного осмосу. Саме це дозволяє отримувати безперебійний доступ до чистої води без накопичувального резервуара. Невеликі розміри такого очисного обладнання — однозначна перевага за умови нестачі місця під раковиною.

Фільтр ультрафільтрації не вимагає високого тиску для ефективної роботи: рекомендовані показники — від 0,5 атм.

Типи мембран у фільтрах

Мембрана — це основна комплектуюча даної категорії очисного обладнання. Від її характеристик залежить кінцева якість очищеної води.

Тому при виборі фільтра ультрафільтрації для дому важливо враховувати такі критерії:

  • Структура мембрани. Бувають фільтри з одноканальними волокнами з діаметром 0,8 мм і менше. Вони досить чутливі до навантажень, особливо під час промивання. Багатоканальні волокна складаються з семи капілярів з діаметром 0,9 мм, що підвищує їх міцність і подовжує термін служби.
  • Технологія подачі. Розрізняють два принципи роботи: у першому (зсередини — назовні) вода вводиться всередину волокон капілярів, а очищена рідина відводиться з зовнішньої сторони. У другому реалізована протилежна схема. Вона знижує ризик закупорювання мембрани, але не така ефективна для видалення забруднень.  
  • Матеріал виготовлення. Від того, з чого зроблена мембрана, залежать її гідрофільні властивості. Вибирати матеріал варто, враховуючи тип забруднення вихідної води. Якщо в рідині надлишок хлору, найкраще купувати фільтр з мембраною з поліестерсульфону.

На сайті FilterMax представлений великий вибір систем ультрафільтрації та змінних мембран для різних потреб. Якщо виникли складнощі з підбором, зверніться до консультантів магазину. Підкажемо, який варіант найкраще підійде під ваші запити.

У чому переваги систем ультрафільтрації

Метод ультрафільтрації використовують як і для побутових потреб, так і в харчовій, молочній, текстильній та мікробіологічній промисловості. Він служить попереднім етапом очищення рідини перед іонною фільтрацією.

За допомогою цього методу очищають воду з артезіанських свердловин, оскільки ультрафільтрація дозволяє зберегти її мінерально-сольовий склад.

Фільтри ультрафільтрації води мають переваги у порівнянні з іншим очисним обладнанням для будинку:

  • Зберігаються корисні властивості води.
  • Стабільна робота при тиску в трубах до 2 атм. Інші системи мембранної фільтрації вимагають від 2,8 атм і при тиску нижче потребують додаткової установки насоса.
  • Висока продуктивність, що дозволяє обійтися без накопичувального резервуара.
  • Компактні розміри.
  • Простота обслуговування.
  • Повна автоматизація процесу фільтрації.
  • Стійкість мембран до високих температур. Залежно від матеріалу витримують до + 300 – 350 °С.

Установка ультрафільтрації — бюджетний спосіб забезпечувати сім'ю якісної чистою водою.

Ультрафільтрація води для дому: купити систему з доставкою

В інтернет-магазині FilterMax можна купити фільтри ультрафільтрації від українських і зарубіжних виробників за доступними цінами. Весь товар сертифікований.

Здійснити покупку можна через заявку на сайті або в телефонному режимі. Діють системи онлайн-оплати та післяплати.

Замовлення, оформлені до 16:00, відправляємо в той же день. Доставка здійснюється по всій Україні.