0
0
0

Фільтр для механічного очищення холодної води

Водяний фільтр — це пристрій, який видаляє з води різні забруднення за допомогою змінних картриджів. Він використовується для покращення якості води у будинках, квартирах, офісах.

Є два типи механічних пристроїв:

  • Для труб тільки холодного водопостачання — у складі немає стійких до гарячої рідини матеріалів.
  • Для установки на систему з гарячою водою. Складається з вогнетривких матеріалів, а корпус з легованої сталі, тугоплавкого металу або полімерів. Фільтруючий елемент також стійкий до підвищення температури рідини.

Зверніть увагу: механічний фільтр холодної води не можна встановлювати на систему подачі гарячої рідини!

Особливості влаштування системи

Компактний механічний фільтр для холодної води відрізняється такими перевагами:

  • продуктивністю;
  • простотою встановлення без спеціальних інструментів;
  • інтуїтивно зрозумілим використанням;
  • легким обслуговуванням — потребує лише періодичної заміни картриджа;
  • тривалим терміном служби;
  • ефективним видаленням домішок механічного походження

До недоліків, які має фільтр для механічного очищення холодної води, відносимо необхідність регулярної заміни картриджів та неможливість встановлення у системі гарячого водопостачання.

Після покупки пристрій необхідно встановити у точці входу у водопровід. На стартовому етапі очищення пристрій видаляє осад, пісок, торф, фільтрує частки мінерального та органічного походження. Підходить для очищення рідини автономних систем водопостачання та центрального водопостачання.

Залежно від розміру частинок, що просіюються, фільтр для механічного очищення холодної води може бути різних видів:

  • Пристрої грубого очищення — використовуються для технічної води. Усередині колби знаходиться кілька сіток, розмір фільтрувальних частин у яких поступово зменшується.
  • Для дрібного бруду. Дозволяють отримати на виході майже повністю очищену питну рідину. На вході фільтруючий блок має дрібну сітку, а всередині колби знаходиться змінний картридж з сорбентом.

Вибір залежить від потрібного вам результату, обсягу та якості холодного водопостачання.

Переваги покупки на сайті FilterMax

Купити фільтр механічного очищення у компанії FilterMax можна прямо зараз. Для того, щоб оформити замовлення зверніться до консультантів по телефону або оформіть покупку онлайн. Вашу заявку буде відразу оброблено, і у разі оплати товару до 13:00 фільтр для холодної води відправлять того ж дня.

Замовити товар можна з доставкою кур'єром за вказаною адресою або на

відділення «Нової Пошти».

Купуйте продукцію найкращих торгових марок на FilterMax або замовте зворотний дзвінок для попередньої консультації з фахівцем.