0
0
0

Набори картриджів для питних фільтрів

Набори картриджів для питних фільтрів — це змінні комплектуючі для очисних приладів та систем зворотного осмосу. Міняти такі витратні частини фільтра слід так часто, як рекомендує виробник вашого пристрою. Заміна може бути необхідна раніше встановленого часу, якщо через фільтр уже пропущено допустимий обсяг рідини. Комплект для заміни варто завжди мати в запасі, адже це дасть можливість поміняти картридж, як тільки виникає така необхідність, не обмежуючи себе і свою сім'ю у вживанні чистої води.

Різновиди наборів

Змінні комплекти картриджів, залежно від параметрів і призначення, бувають 3 різновидів:

 1. Набір для фільтрів проточного типу, що включає три змінних картриджі. Це комплектація, що зустрічається найчастіше і користується попитом у покупців, які піклуються про якість споживаної води. Складається комплект зі звичних вугільного, механічного поліпропіленового і зм'якшуючого елементів.
 2. Набір, призначений для системи зворотного осмосу. У комплекті — три передфільтри. Це недорогий варіант, який підходить для попереднього очищення води в приладі з системою зворотного осмосу. Класична варіація включає вугільний і два поліпропіленових картриджі. Однак існує також інша комплектація: два вугільних елементи й один поліпропіленовий.
 3. Великий набір для приладів зі зворотним осмосом, що складається з п'яти або шести змінних елементів. Цей комплект підійде тим, хто хоче заощадити, купуючи одразу всі змінні елементи для фільтра зі зворотним осмосом. У набір включені: три вертикальні колби — попередні фільтри, осмотична мембрана, вугільний елемент посточищення, мінералізатор  — структуризатор рідини.

Змінний картридж для фільтра питної води — це гарантія того, що ви не зіткнетеся з неприємною ситуацією, коли пора виконувати заміну комплектуючих приладу, але їх не виявилося під рукою.

Скільки використовувати набір?

Сказати, скільки конкретно днів становить термін служби комплекту картриджів, складно. Це залежить і від чистоти води в регіоні, де ви проживаєте, і від того, наскільки активно експлуатується очисний прилад. Однак виробники надають орієнтовні терміни служби цих комплектуючих:

 1. Вугільний картридж — 12 місяців.
 2. Мінералізатор — 12 місяців.
 3. Передфільтри у проточному фільтрі та приладі зі зворотним осмосом — півроку.
 4. Картридж з біокераміки — 2–3 роки.
 5. Осмотична мембрана — 2–3 роки.

Неодмінно вчасно замінюйте витратні компоненти очисників водопровідної води, інакше при перевищенні допустимого періоду роботи відфільтрована рідина замість користі може завдавати шкоди.

Як підібрати відповідний змінний комплект

Картриджі для фільтрів очищення води вибирають, ґрунтуючись на тому, які параметри у водопровідної води в місці проживання споживача, якою маркою і моделлю фільтруючого приладу він буде користуватися. Для того, щоб спростити покупцеві вибір, виробники випускають змінні комплекти окремо для кожної моделі фільтрів. Стандартна комплектація, як правило, виглядає таким чином:

 • Вугільний елемент.
 • Картридж, що очищає водопровідну воду від різних домішок.
 • Фільтри посточистки або мембрана.

Часто компанії-виробники очисних приладів доповнюють такі комплекти УФ-модулем або мінералізатором. Такі пристосування призначені для знищення шкідливої ​​мікрофлори, наявної у воді, а також насичення рідини корисними речовинами. У віртуальних каталогах виробників, крім стандартних комплектацій наборів змінних картриджів для питної води, є варіанти, де комплект з трьох елементів доповнено вугільним фільтром посточищення.

На сьогодні найбільшим попитом серед користувачів є такі варіанти комплектації:

 • «Екософт». У нього входить чотири картриджі. Три з них відповідають за процес очищення води від різних домішок механічного, органічного характеру. Четвертий же, вугільний фільтр посточистки, покликаний скоригувати смакові якості та запах питної води, щоб зробити її повністю придатною і безпечною для пиття і приготування їжі.
 • Набір Platinum Wasser. У складі — вугільний, поліпропіленовий і комбінований картриджі. На першому етапі очищення поліпропіленовий фільтр відфільтровує великі частинки. Далі вугільний картридж очищає воду від хлору, органіки. На закінчення комбінований елемент нейтралізує шкідливі сполуки важких металів.  
 • Комплект Organic Smart Osmo. Складається з трьох елементів попередньої очистки, що знаходяться перед мембраною.

Для проточного типу очисних приладів добре підходить Aquafilter, що має вугільний, пропіленовий, комбінований картриджі, а також капілярну мембрану.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент очисних фільтрів і систем для води. Ви можете замовити товар, який сподобався, на сайті або за телефоном. Досвідчені консультанти допоможуть визначитися з вибором і з радістю підкажуть всю цікаву для вас інформацію. Доставка товарів можлива в усі міста України.

Вибирайте кращі прилади для фільтрації та пийте тільки корисну і безпечну воду!