0
0
0

Кабінетний пом'якшувач води

Кабінетний пом'якшувач води

Для оптимального травлення медики рекомендують вживати мінімум 8 склянок рідини в день. Проточна вода не годиться для прямого вживання внаслідок великого відсотка шкідливих хімічних речовин в її складі. Для контролю кількості солей металів варто використовувати кабінетний пом'якшувач води.

Використання кабінетного фільтра води допоможе зберегти хороший стан побутової сантехніки, м'яко та ефективно відіпрати одяг, а також позбавить воду від неприємного запаху і присмаку.

Інноваційна технологія пом'якшувача використовує іонообмінну смолу подрібненої текстури. Це позитивно позначається на більш високій якості роботи та тривалому терміні служби техніки (2-10 років без заміни іонообмінної смоли). Позитивними моментами використання кабінетного фільтра води стали економія абсорбенту та короткочасність процесу очищення (20-30 хвилин).

Переваги використання пристрою:

  • компактні розміри дозволяють легко розташувати фільтр під сантехнікою;
  • простота використання: в пристрої вже налаштовані базові програми очищення;
  • мінімалістичний зовнішній вигляд пом'якшувачів дає можливість вписати їх в інтер'єр квартири;
  • швидка і проста установка фільтра своїми силами.

Купити пристрій можна на сайті компанії Filtermax і по телефону. Оплатити замовлення можна готівкою при отриманні товару, картами Visa і MasterCard через платіжний термінал або в онлайн-сервісі, а також в касі будь-якого банку.

Доставка кабінетного фільтра води здійснюється по всіх містах України «Нової поштою» або кур'єром. У Києві можливий самовивіз товару з офлайн-магазину.

Купуйте кабінетний пом'якшувач води та дбайте про своє здоров'я прямо зараз!