0
0
0

Фільтр для води під пральну машину

Забруднення у воді шкідливі не тільки для здоров'я, а й для побутової техніки, яку ми використовуємо щодня. Бойлери, котли, посудомийні та пральні машини можуть бути пошкоджені через використання рідини неналежної якості. Тому рекомендується інвестувати у фільтр для води під пральну машину.

Для чого потрібні системи фільтрації для техніки?

Пральна машина — це пристрій, робота якого ґрунтується на використанні великої кількості води. Рідина зазвичай нагрівається, і в результаті цього процесу виділяється найбільше забруднюючих речовин. Ці елементи можуть зруйнувати чи пошкодити обладнання.

Одним зі шкідливих відкладень є кальцій. Він осідає на механічних і рухомих частинах обладнання, сприяє пошкодженням та збільшеному споживанню енергії.

Купити фільтр для води на пральну машину можна для того, щоб мінімізувати вміст накипу в рідині. На відміну від хімікатів, залитих прямо в барабан, фільтри вбудовуються у водопровід системи для пральних машин і захищають робочі елементи пристрою. Бар'єр розташовується на шляху подачі води й не допускає потрапляння забрудненої домішками рідини у пристрій.

Комплексний пристрій для пом'якшення рідини рекомендований усіма провідними виробниками «пралок». Пом'якшувачі містять поліфосфати — відкладення, які:

  • стабілізують воду;
  • знижують жорсткість;
  • запобігають утворенню іржі.

Цей простий пристрій ефективно фільтрує воду для прання, захищає водонагрівач від утворення вапняного нальоту. Пристрій встановлюється між клапаном машини та шлангом подачі води. Залежно від жорсткості рідини та частоти прання, фільтр змінюють в середньому один раз на рік.

Переваги вибору та простота установки

Продукція FilterMax відрізняються відмінним співвідношенням ціни та якості. Для встановлення теж не потрібна особлива кваліфікація. Зробивши замовлення та отримавши систему, можна змонтувати її самостійно.

Купити фільтр для води на пральну машину та картриджі ви можете у нас на сайті, сплативши замовлення такими доступними способами:

  • готівкою після отримання на сайті «Нової пошти» або доставки кур'єром до дверей;
  • безготівковим розрахунком;
  • на р/р компанії.

Працюємо по всій Україні. Гарантуємо якість продукції та доступні ціни. Оформляйте заявку вже сьогодні та забирайте продукцію вже через 1–2 дні.