0
0
0

Зворотний осмос з мінералізатором

Зворотний осмос з мінералізатором

Зворотноосмотичні фільтри для очищення води дозволяють позбутися від 99% мікроорганізмів, що містяться в ній. Основа пристрою — найтонша мембрана, здатна пропускати тільки молекули води, а інші частки затримувати.

Установка у квартирі або будинку такого очисного приладу гарантує Вам і Вашим близьким постійний доступ до смачної та корисної питної рідини.

Чи потрібен зворотний осмос з мінералізатором?

Для очищення можна використовувати воду із:

  • свердловини;
  • водопроводу.

На жаль, і та й інша містять в собі залізо, хлор та інші речовини, які негативно впливають на ріст і розвиток рослин.

Використання зворотного осмосу з мінералізатором дозволяє повністю вирішити цю проблему. Проходячи через спеціальну мембрану, рідина стає майже дистильованою, а саме така вода ідеальна для приготування їжі та напитків. Також нейтралізується жорсткість і на виході вода отримується м'якою. Для пиття в сиром вигляді використовуються спеціальні картриджи - мінералізатори, які насичують воду корисними мікро і макро мінералами, коригують рН і ОВП води, що робить її максимально корисною для організму людини.

Де замовити насосні установки за доступною ціною

Купити фільтри та змінні картриджі до них можна в інтернет-магазині Filtermax. У нашому каталозі представлена продукція від перевірених компаній-виробників.

Замовити товар можна по телефону або відправивши заявку онлайн. Ми здійснюємо доставку в усі міста України.

Отримайте якісну і безпечну воду для пиття та інших потреб, встановивши фільтр зі зворотноосмотичною мембраною.