0
0
0

Фільтр від заліза на свердловину

Висока концентрація заліза у воді проявляється коричневими плямами на посуді та сантехніці, неприємним присмаком та жовтизною одягу після прання. Така питна рідина небезпечна для здоров'я, а технічна шкодить водопровідній системі та підключеним до неї побутовим приладам. Але є вихід — купити фільтр для знезалізнення води у свердловині.

Очищення води від заліза зі свердловини потрібне для того, щоб труби не засмічувалися, і з часом не зменшувався тиск рідини в системі. Крім негативного впливу на органолептичні властивості, висока концентрація цього елемента може загрожувати здоров'ю.

Забруднена система сприяє зростанню залізобактерій, викликаючи, серед іншого, травні захворювання та гіперчутливість шлунка.

Для чого потрібне очищення від заліза

Купуючи фільтр від заліза на свердловину, ви вирішите відразу кілька проблем:

  • покращите смакові якості води;
  • приберете неприємний запах;
  • захистите труби, сантехнічні прилади та техніку.

Перед тим, як купити фільтр для знезалізнення води у свердловину, потрібно оцінити:

  • ступінь забруднення рідини та конкретний тип органічної сполуки;
  • обсяг та умови споживання;
  • цілі та кількість очищеної рідини за одиницю часу.

Увага! Очищення рідини від заліза зі свердловини не вимагає використання хімікатів, тому є повністю безпечним для здоров'я та навколишнього середовища.

Переваги замовлення на Filtermax

Оформлення заявки на фільтр від заліза на свердловину відбувається декількома зручними способами. Зробити замовлення можна через кошик сайту, а також зателефонувавши менеджеру компанії по телефону або замовивши зворотній дзвінок.

Також ми пропонуємо для подальшого спрощення покупок пройти реєстрацію на сайті та підписатися на розсилку новин. Таким чином можна стежити за акціями, знижками та індивідуальними пропозиціями.

Види оплати:

  • готівкою при отриманні у відділенні транспортної компанії «Нова пошта» або кур'єром за вказаною адресою;
  • онлайн-платежем;
  • грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

У Києві можна замовити кур'єрську доставку. У разі оформлення замовлення до 13:00 відправка товару проводиться в той же день. Плюс при купівлі на суму понад 1000 грн ми оплачуємо доставку самостійно.

Звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину Filtermax і ставте запитання щодо вибору очисних систем, картриджів, методу встановлення. Також можете залишити заявку на зворотній дзвінок. Представник FilterMax зв'яжеться з вами найближчим часом і допоможе підібрати фільтр для видалення заліза з води зі свердловини.