0
0
0

Пост фільтрація для питних систем

На сьогоднішній день зворотний осмос — одна з передових технологій, що дозволяє очистити воду практично від будь-яких природних забруднювачів. Це метод фільтрації, при якому вода пропускається через спеціальні мембрани з мікроскопічними порами. З їх допомогою молекули рідини відокремлюються від домішок.

Плюси та мінуси постфільтра для води

Систему осмосу найчастіше обирають, коли питну рідину необхідно очистити від заліза, марганцю, магнію, хлору, кальцію, нітратів та нітритів, нафтопродуктів, радіоактивних та важких елементів, різних бактерій.

При цьому система очищення дозволяє на виході отримати кристально чисту питну рідину, близьку за характеристиками дистильованої води. Але чи корисне її регулярне вживання? Покупці осмотичних систем турбуються з таких причин:

  • вважають дистильовану рідину шкідливою для здоров'я;
  • не можуть прийняти відсутність смаку води.

Саме тому використовується постфільтр із «начинкою» з натуральних мінеральних речовин. Він гарантує насичення рідини оптимальною кількістю корисних компонентів. Мінералізатор не тільки збагачує воду після очищення, але й надає джерельного смаку.

З мінусів відзначають лише вартість картриджів постфільтра. Але у нас на сайті можна підібрати постфільтри для води різні за цінами.

Принцип роботи постфільтра

Зворотний осмос — це процес фільтрації води, в якому ключову роль відіграють спеціальні мембрани для фільтрації. Вони призначені для пропускання молекул води та кисню та уловлювання хімічних елементів, домішок та інших забруднювачів, розчинених у питній рідині.

Мембрана може видаляти до 98% різних речовин, оскільки розмір мембрани становить 0,0001 мкм. Під час зворотноосмотичної фільтрації рух води викликається двома силами:

  • осмотичний тиск (викликаний різною концентрацією води);
  • зовнішнім тиском.

Використання зовнішнього тиску змінює напрямок органічних сполук і молекул, тому система називається зворотнім осмосом. У результаті в одному боці фільтруючої мембрани вловлюються різні забруднення і домішки, а очищена рідина легко проходить через мікромембрану.

Після цього рідина надходить у постфільтр, де мінералізатор насичує її іонами калію, магнію, кальцію та натрію. Грамотно підібравши комплекс мінералів постфільтру для води, вдається досягти покращеного хімічного складу рідини.

Система з постфільтром, в принципі, підходить як для промислового, так і побутового використання. Ефективність процесу залежить від:

  • температури води;
  • рівня pH;
  • хімічного складу;
  • тиску у системі водопостачання;
  • матеріалу, з якого виготовлена ​​мембрана.

Наші фахівці підберуть постфільтр для води з урахуванням характеру проблем питної рідини та цілей, що переслідують споживачі.

Для замовлення та доставки продукції по Україні звертайтесь до менеджерів нашого сайту, залишивши заявку або зателефонувавши за вказаним номером телефону. Придбати змінний картридж ви можете за вигідною ціною.