0
0
0

УФ знезаражувач

УФ-знезаражувачі

У воді, яка здається чистою, можуть перебувати хвороботворні мікроби і мікроорганізми. Щоб їх позбутися, рідину потрібно піддавати не тільки багатоступінчатому  очищенню, але й знезараженню. Для цього використовують спеціальні УФ-лампи. Ці пристрої мають простий, але дуже ефективний принцип дії. Прилад здатний за лічені секунди очищати великі об'єми води.

Конструкція і принцип роботи стерилізатора

Ультрафіолетовий знезаражувач води складається з декількох елементів:

 • металевого корпусу (камери);
 • кварцової трубки;
 • ультрафіолетової лампи;
 • скидаючого клапана;
 • вбудованого датчика, що вимірює інтенсивність потоку;
 • блоку живлення.

Залежно від виробника і моделі, УФ-знезаражувачі води можуть бути оснащені додатковими елементами. Наприклад, усередині пристрою може знаходитись  різна кількість випромінювачів: від кількох десятків до декількох сотень.

Принцип дії знезаражувача досить простий. Він полягає в такому:

 • через вхідний порт у камеру надходить вода;
 • потік переміщується по кварцовій трубці;
 • очищена рідина виходить через вивідний порт і рухається далі до споживача.

Незважаючи на те, що сам процес УФ-знезараження води триває лічені секунди, за цей час нейтралізується 99% шкідливих мікроорганізмів. Рідина стає цілком безпечною для вживання. Таких результатів вдалося досягти завдяки оптимальній довжині електромагнітної хвилі. Вона варіюється в межах 10–100 нм.

УФ-знезараження води необхідно виконувати не тільки для побутових потреб — пиття, приготування їжі, прання і т. д. За допомогою таких стерилізаторів можна покращити якість навіть технічної води. Ці пристрої чудово підійдуть жителям приватних будинків, які беруть воду зі свердловини. У такій рідини мешкає багато бактерій, яких неможливо нейтралізувати за допомогою звичайних фільтрів.

Вкрай необхідні УФ-знезаражувачі для басейнів. Завдяки їм вода буде залишатися чистою та безпечною навіть при тривалому використанні. Крім того, застосування стерилізатора дозволить знизити витрату води, позбавить необхідності частого чищення басейну.

Переваги застосування УФ-знезаражувача

Існує думка, що ультрафіолетові очисники води завдають шкоди здоров'ю. Але це помилка. Дійсно, у високій концентрації УФ-випромінення може нашкодити, але в знезаражувачі для води їх кількість строго обмежена. Дози випромінювання від кварцової лампи достатньо для знищення хвороботворних мікроорганізмів, але не для нанесення шкоди здоров'ю.

Застосування УФ-знезаражування води має ряд переваг, що пояснює їх запотребованість:

 • завдяки тому, що в пристрої не використовуються реагенти, такий спосіб дезінфекції є екологічним і безпечним;
 • знищуються практично всі хвороботворні мікроби і віруси, які мешкають у рідкому середовищі;
 • простий монтаж пристрою і недороге обслуговування;
 • за рахунок компактних розмірів стерилізатор можна встановити навіть в умовах обмеженого простору;
 • тривалий термін експлуатації;
 • низький рівень споживання електроенергії.

При виборі ультрафіолетового знезаражувача води необхідно враховувати інтенсивність його експлуатації і продуктивність. Для квартири підійде модель із середньою потужністю, а для приватного будинку, в якому використовується вода зі свердловини, буде потрібен більш продуктивний пристрій.

Чому варто купити УФ-знезаражувачі у Filter Max?

Використання якісної води — запорука здоров'я. Щоб не турбуватися про її склад, необхідно забезпечити не тільки багатоступеневу фільтрацію, але і стерилізацію. У цьому допоможуть УФ-знезаражувачі. В інтернет-магазині Filter Max представлені кращі моделі пристроїв від популярних виробників за вигідною ціною. Також у нас можна купити не тільки стерилізатори, але й їх комплектуючі.

При оформленні замовлення до 13:00 відправка відбувається в той же день. А при замовленні від 1 000 грн. доставка по Україні безкоштовна. Оплату можна здійснити одразу або після отримання та огляду товару.