0
0
0

Комплексні фільтри очищення води

Фільтр комплексного очищення води

Видалити шкідливі домішки, покращити колір та присмак рідини допоможе фільтр комплексного очищення води. Подібна установка ефективно справляється з вирішенням відразу кількох проблем, які можуть бути у споживачів центральної системи водопостачання, користувачів колодязної води та рідини зі свердловин. Допомагає у підготовці питної води, що після фільтрації використовується для різних цілей, включаючи приготування їжі та напоїв.

Система комплексного очищення води: переваги

Вода без попереднього очищення містить безліч шкідливих домішок, які негативно впливають на працездатність техніки та самопочуття споживачів. За наявності кількох точок водозабору та виявлення в рідині механічних суспензій, органіки, солей жорсткості, інших домішок знадобиться станція комплексного очищення. Установка вирішить проблему підготовки рідини, що використовується для побутових потреб, а також на невеликих технічних підприємствах.

Система комплексного очищення води використовується для видалення:

  • заліза — надає рідині металевий присмак, провокує появу жовтих плям на випраному одязі, може викликати підвищену сухість і подразнення на шкірі;
  • марганцю — вода з-під крана набуває неприємного жовтуватого кольору, стає в'язкою на смак, на сантехнічних приладах, тарілках і каструлях з'являється темний наліт, нагрівальні елементи покриваються накипом;
  • амонія — рідина має неприємний присмак і запах, цей елемент провокує появу іржі, загострює захворювання серцево-судинної системи.

Система комплексного очищення води може використовуватися для видалення солей жорсткості, істотного пом'якшення рідини, очищення від нітратів і нітритів. Після фільтрації покращується колір та смак води, вона стає безпечною для вживання. Кількість і тип забруднювачів, що видаляються, залежить від обраної станції комплексного очищення.

Подібна система включає:

  • колону із засипкою для фільтрації;
  • керуючий клапан;
  • сольовий бак.

У балонних установках, на відміну від картриджів, фільтруючий матеріал відновлюється після промивання. Тому, якщо немає обмежень по метражу, подібні фільтри вигідніші та забезпечують більш ретельне очищення від більшості типів забруднювачів.

В очисних системах можуть бути елементи, які достатньо промити водою, інші відновлюються після застосування сольового розчину. В останньому випадку процесом регенерації керує клапан, що розподіляє потоки води в балоні у потрібному напрямку. Місткість для солі є окремим баком.

Компанії випускають моделі з дисплеєм та можливістю запрограмувати час та частоту промивання фільтруючого матеріалу. Можна підібрати фільтр комплексної очистки залежно від обсягу водоспоживання, робочого тиску в системі.

Компоненти таких установок є стійкими до негативного впливу агресивних факторів. Балон, куди засипається фільтруючий матеріал, виготовляється зі скловолокна. Цей матеріал стійко протистоїть корозійним процесам, побутовим ушкодженням, відрізняється довговічністю та міцністю.

Під час роботи такі фільтри практично не вимагають стороннього втручання користувача. Фільтрувальна засипка при регулярному проведенні регенерації прослужить довгі роки. Системи призначені для водоочищення у досить великих обсягах. Компоненти засипки є безпечними для здоров'я споживачів.

За бажання можна обрати більш компактні варіанти — системи кабінетного типу. На відміну від колонних варіантів, де окремі балони для засипки та сольового розчину, у цих моделях все необхідне для очищення та промивання вбудовано в один корпус. Подібні конструкції більш естетичні та популярні для встановлення в місцях, де фільтруюча станція перебуватиме перед очима користувачів, наприклад, на кухні, а не в окремому госп. приміщенні.

Як купити фільтр комплексного очищення води?

Звертайтесь до консультантів інтернет-магазину FilterMax. Заявку можна залишити на нашому сайті або зателефонувавши менеджерам. Пропонуємо замовити фільтруючу установку з гарантією якості та можливістю сервісного обслуговування в Україні. В наявності та під замовлення — станція комплексного очищення води виробництва Formula Vody, Organic. Ціна рекомендована виробником.

Доставка замовлень здійснюється по території України (адресна — по Києву). Наші клієнти можуть обрати зручний спосіб оплати покупки. Оформляйте замовлення на сайті або зателефонуйте нам для допомоги у виборі фільтрувальної установки.