0
0
0

Проточний фільтр для пом'якшення води

Проточний фільтр для пом'якшення води

Проточний фільтр для пом'якшення води використовується для очищення рідини, яка забруднена, має сторонні домішки і не відповідає вимогам якості.

Основними факторами, що впливають на вибір фільтру для води, є тип та кількість шкідливих речовин, які потрібно видалити. А також обсяг та термін служби фільтруючого матеріалу. Враховується витрата рідини або розмір будинку, в якому використовуватиметься фільтруючий пристрій.

Як вибрати проточний пом'якшувач

Для початку потрібно дати відповіді на основні запитання:

  • Яку саме проблему має вирішити цей прилад?
  • Пом'якшення потрібне для рідини у всій будівлі (будинку, підприємстві) чи цікавить лише обробка питної води, яку використовують для пиття та приготування їжі?
  • Яке середнє споживання на добу?
  • Які вхідні значення води, яку потрібно пом'якшити?

Найбільш поширена проблема з водопровідною рідиною, яку можна усунути за допомогою проточних пом'якшувачів води — це занадто велика жорсткість та вапняний наліт.

Проточний пом'якшувач води, як випливає з назви, використовується для пом'якшення рідини, запобігання утворенню накипу. Накип або вапняний наліт діє як ізолятор, у результаті навіть невеликий його шар збільшує витрати на електроенергію і знижує ефективність приладів. Механічні забруднення у водопровідній системі потрібно також ліквідувати, бо вони хоч і не становлять такої небезпеки для здоров'я, але можуть зашкодити або скоротити термін служби приладів, опалювального обладнання, водопровідних труб.

Вибір у магазині FilterMax

Розглянувши каталог та обравши проточний пом'якшувач води, можна оформити покупку на сайті компанії FilterMax або замовити зворотний дзвінок менеджера. Широка лінійка продукції, висока якість установок та комплектуючих, вигідні ціни — це переваги, які відзначають наші клієнти.

Менеджери обробляють ваші заявки й того ж дня проводять доставку замовлення до відділення «Нової пошти». Зручна оплата товару проводиться:

  • готівкою при отриманні товару на «Новій Пошті» або кур'єром;
  • безготівковим розрахунком на картку;
  • відправкою необхідної суми на розрахунковий рахунок.

Для уточнення деталей телефонуйте за вказаним телефоном або авторизуйтесь на сайті та увійдіть до особистого кабінету. Наші консультанти допоможуть купити відповідний проточний фільтр для пом'якшення води.