0
0
0

Промисловий вугільний фільтр для води

Вугільний фільтр видаляє неприємні запахи та освітлює воду з міських магістралей та артезіанських свердловин. Найпоширеніше застосування – очищення від хлору. Основа з активованого вугілля дозволяє зробити воду кришталево чистою, смачною, без іржі та запаху хлору.

Сорбційні властивості та ефективність відрізняються в окремих видах наповнювачів. Вугільні фільтри підходять для видалення хлору, а також вважаються незамінними для вилучення з системи бактерій та інших органічних сполук.

Сфера використання

Пристрої зі зносостійким наповнювачем широко застосовують у промисловості. Термін використання установки з вугіллям – від року до п'яти років, залежить від ступеня забруднення та пропускного обсягу. Очищення за допомогою промислового вугільного фільтра для води відбувається без застосування реагенту. Усе відбувається завдяки зворотному потоку рідини.

Принцип роботи очисної системи полягає у поглинанні сторонніх домішок гранулами картриджу. На ринку пропонується багато марок вугільних сорбентів, що дозволяє підібрати наповнювач, що максимально підходить під конкретне завдання.

Фільтруючі установки використовуються практично у всіх промислових сферах:

  • підготовка рідини на станціях водозабору;
  • очищення виробничих чи зливових вод;
  • доочищення водопровідної та води зі свердловини.

Продуктивність установки знижується при тривалій експлуатації через забруднення. Відновлення працездатності відбувається після очищення фільтруючого завантаження зворотним потоком води. Вимитий бруд збирається у дренажному резервуарі. Ефективність промивання залежить від температури, інтенсивності та тривалості потоку рідини. Обслуговування установок промислового вугільного фільтру для води проводиться із застосуванням спеціалізованого обладнання. Відновити сорбцію активованого вугілля до відповідного рівня можливо, якщо його обробити хімічними реагентами.

Переваги вугільних установок:

  • тривалий термін експлуатації;
  • невисока ціна;
  • нескладна конструкція;
  • надійність;
  • відсутність повторного забруднення, що виділяється із наповнювача;
  • велика продуктивність обладнання.

Особливості замовлення у компанії FilterMax

Інтернет-магазин FilterMax пропонує широкий вибір систем очищення промислового масштабу. Щоб придбати якісний продукт за прийнятною ціною, зверніться до менеджерів сайту. Оформити замовлення можна самостійно через кошик або зателефонувавши за вказаним телефоном.

Співробітники дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять, і гарантують професійну консультацію. Відправка товарів здійснюється в день оформлення заявки, якщо товар є у наявності. Доставка по всій країні.

Купивши продукцію у магазині FilterMax, ви отримуєте гарантію якості та сервісне обслуговування!