0
0
0

Вугільний картридж для магістрального фільтра

Вугільний картридж для магістрального фільтра — один із найпопулярніших комплектуючих фільтрів для води. Вугілля цінується за здатність поглинати забруднюючі речовини. Видаляє з води хімічні домішки, знижує кількість хлору. Також усуває значну частину органічних забруднювачів. Завдяки цьому магістральний вугільний фільтр для води покращує смак, запах та прозорість питної рідини.

Вибір фільтра

Встановлення проточних фільтрів — ефективний спосіб покращити якість рідини в будинку. Монтуються безпосередньо у точці водозабору.

Залежно від типу внутрішнього наповнювача та різних домішок, такі очищувачі розрізняються за своєю дією. Вугільні блоки містять бітумний, антрацитовий або вуглецевий наповнювач. Це нетоксичні форми активованого вугілля, які зазвичай використовуються для очищення води. За формою можна розділити їх так:

  • Вугільний картридж магістральний. Вуглецевий блок має пористу структуру, що складається з вугілля, термопластичних сполук та інших домішок. Перевагою є щільна мембрана, що зводить до мінімуму проникнення частинок бруду в установку.
  • Гранульований. Складається із гранульованого вуглецю, поміщеного у пластиковий корпус. Ця форма збільшує контакт води із внутрішнім шаром, що сприяє точності абсорбування шкідливих елементів. Такі картриджі зазвичай використовують на прикінцевий стадії фільтрації.

Вугільний картридж для магістрального фільтра може вміщувати три види вугілля:

  • Бітумне вугілля (кам'яне) підходить для основного очищення води. Знижує вміст хлору, покращує смак та прозорість рідини.
  • Антрацитове використовується у випадках, коли потрібна висока точність фільтрації.
  • Деревне вугілля зі шкаралупи кокосу славиться найвищою точністю фільтрації. Добре підходить для сильно забрудненої води.

Вибір залежить від ступеня забруднення та потрібних показників рідини після очищення.

Переваги замовлення на сайті FilterMax

Купити потрібний магістральний вугільний фільтр для води можна на сайті компанії FilterMax. Ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • фіксовану ціну;
  • мінімальний час обробки заявок;
  • зручні варіанти готівкової та безготівкової оплати;
  • доставку до дверей кур'єром «Нової пошти» або до відділення цієї транспортної компанії.

Щоб замовити продукцію та одразу оплатити товар, скористайтесь кошиком сайту або зателефонуйте нашим менеджерам за вказаним телефоном.

Купуйте магістральні фільтри та комплектуючі до них — поліпшіть смак та властивості питної води.