0
0
0

Фільтра картриджного типу

Водопровідна вода, що містить багато домішок, бактерій, шкідливих речовин здатна нашкодити не тільки здоров'ю людини, а й побутовій техніці. Практичний спосіб вирішення проблеми — це встановлення картриджного фільтра грубого очищення води.

Рідина при проходженні через картридж пом'якшується, очищається від забруднень та шкідливих елементів.

Переваги фільтруючих приладів з картриджем

Є три типи картриджних фільтрів для води:

  1. Глечик. Зазвичай такий очищувач має вид ємності об'ємом 3л зі змінним елементом. Картридж у стандартному фільтр-кувшині містить вугільний накопичувач. Є змінні елементи з заповнювачами, які видаляють із рідини залізо, фтор.
  2. Насадка на кран. Це компактне та зручне пристосування здатне очищувати проточну воду від жорстких забруднень, хлору. Існує ще один різновид насадки — іонообмінна. Цей картридж має робочий ресурс до 1 000 літрів. Якщо тиск води невеликий, використовування насадки на кран буде малоефективним.
  3. Очищувач рідини, який встановлюється під мийку. Цей пристрій монтують прямо під трубу. Він складається з декількох елементів, кожен з яких видаляє з води певні речовини.

Для коректної роботи картриджного фільтра грубого очищення води важливо своєчасно змінювати фільтруючи елементи.

Фільтри для води картриджного типу мають наступні плюси:

  • Прилад зручно використовувати. Для отримання чистої, безпечної рідини достатньо встановити очищувач у квартирі та своєчасно змінювати картридж.
  • Великий ресурс. Магістральний або встановлений під мийку фільтр може очищати до 15 тисяч літрів води.
  • Простота обслуговування. Заміна картриджа легко проводиться вручну, з нею впорається навіть людина, яка не має досвіду.
  • Якісне очищення води. В залежності від потреб ви можете обрати картриджний тип фільтру для води з функцією грубого або тонкого очищення. Перший тип видаляє іржу, бруд, хлор, бактерії та віруси. Другий варіант позбавить від шкідливих хімічних речовин.
  • Безперебійний доступ до безпечної для здоров'я і побутової техніки очищеної та смачної води.

Для виготовлення корпуса картриджного фільтра грубої очистки використовують пластик та метал. Прилад може встановлюватися на трубу як з холодною, так й горячею водою. При виборі очищувача для гарячої рідини звертайте увагу на опис пристрою — він повинен розраховуватися на високі температури.

Зрозуміти, що настав час змінити фільтруючий елемент, допоможуть смакові якості рідини. Якщо з'явився неприємний присмак або запах, картридж підлягає заміні. Про вичерпання ресурсу магістрального фільтра можна здогадатися, якщо зменшився напір води.

Як часто потрібно змінювати фільтруючий елемент, залежить від якості водопровідної води. В середнім картридж потрібно змінювати раз у 6 місяців, але якщо вода дуже брудна, зміна може відбутися раніше.

Як замовити картриджний фільтр для води

Купити фільтри картриджного типу та інші очищувальні прилади можна у нашому магазині. Зробити замовлення можна онлайн, додавши обрані товари в «Кошик» та вказати в заявці всю необхідну інформацію.

Також ви можете зателефонувати по номеру телефону: менеджери приймають замовлення, консультують з питаннями доставки, характеристиками продукції, оплати.

Ми співпрацюємо з найкращими компаніями, що виробляють фільтруюче обладнання для домівки. На сайті ви прямо зараз можете ознайомитися з доступним для всіх асортиментом товарів, а також актуальними цінами.

Пийте лише безпечну для здоров'я та смачну воду. Обирайте картриджний фільтр для води в FilterMax.