0
0
0

Фільтра картриджного типу

Фільтри картриджного типу

Вода з магістрального водопроводу не настільки якісна, як нам би того хотілось. Звичайно, перш ніж рідина потрапляє в крани споживачів, вона проходить очистку, але цього недостатньо.

Щоб вода набула оптимальних параметрів і стала придатною для пиття, її необхідно піддати багатоступінчатому  очищенню. У побутових умовах з цим завданням відмінно справляються фільтри картриджного типу. Вони дуже прості в експлуатації і при цьому мають високу ефективність.

Різновиди картриджних фільтрів

Якість води впливає не тільки на здоров'я людей, а й на водну техніку. Наявність різних домішок у рідині створює накип та іржу в побутових пристроях, тому вони швидко виходять з ладу.

Отже, очищену воду потрібно використовувати не тільки для пиття чи приготування їжі, а й для різних побутових потреб, особливо якщо для них задіюється спеціальна техніка. Наприклад, посудомийна або пральна машина, бойлер.

Картриджні фільтри для води, які використовують у домашніх умовах, можна розділити на три основні типи:

  1. Глечик — невеликий пластиковий посуд, обсяг якого в середньому становить 3 л. Як правило, він оснащений вугільним фільтром. Хоча в картридж можуть завантажуватися й інші наповнювачі, які проводять не тільки грубу, але і тонку очистку води. Наприклад, зменшують концентрацію фтору або важких металів.
  2. Насадка на кран — невелике і дуже зручне пристосування. Такі фільтри для очищення магістральної води ефективно борються з хлором та іржею. Є фільтрувальні картриджі іонообмінного типу. Їх максимальний ресурс, залежно від наповнювача, може досягати 1000 літрів. Слід врахувати, що використання насадки на кран буде незручним і малоефективним, якщо в ньому малий напір води.
  3. Фільтр під мийку, або магістральний — це стаціонарний пристрій, який монтують безпосередньо на водопровідну трубу. Складається з декількох елементів, кожен з яких відповідає за певний тип очищення. Магістральний картриджний фільтр має високу продуктивність, його вистачає для очищення 15 000 літрів води. Завдяки компактним розмірам даного пристосування для його монтажу не потрібно багато місця.

Фільтри останнього типу вважаються найефективнішими і найбільш практичними. Вони мають вигляд колби, усередині якої — змінний елемент з певним наповнювачем.

Корпус для картриджного фільтра виготовляють із пластику або металу. Ці пристрої можна встановлювати на труби з гарячою і холодною водою. Але слід зазначити, що для гарячого трубопроводу випускають спеціальні моделі, здатні витримувати високу температуру.

Очищення картриджних фільтрів неможливе, вони одноразові. Після вичерпання ресурсу пристрій змінюють. Це досить проста процедура, яку можна виконати самостійно.

Зрозуміти, що прийшов час замінити картридж, можна за зниженням напору в крані. Крім того, можна помітити, що вода помутніла, у неї з'явилися присмак і запах.

Частота заміни картриджів для фільтрів залежить від якості води. Як правило, необхідність у цьому виникає раз на пів року, але іноді пристрій доводиться міняти частіше.

Переваги покупки в FilterMax

Купити картриджний фільтр для води за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині. У каталозі товарів представлені моделі очисних пристроїв від кращих виробників, без націнок.

Якщо вам потрібна допомога з вибором картриджного фільтра грубої очистки для води або тонкої, звертайтеся до нашого менеджера. Вони проведуть компетентну консультацію, дадуть відповіді на всі питання і порекомендують оптимальні моделі.

У нас можна придбати не тільки фільтри, але і змінні картриджі для різних типів очищення рідини:

  • від дрібних і великих механічних забруднень;
  • від токсичних і органічних речовин;
  • для зниження рівня заліза і фтору;
  •  для пом'якшення води і нейтралізації солей.

Ми доставляємо покупки по всій Україні. Оформили замовлення до 13:00? Гарантуємо відправку в той же день. Якщо сума замовлення становить більше 1000 грн., доставка «Нової Поштою» буде безкоштовною.