0
0
0

Вугільний фільтр для води зі свердловини

Забір води з колодязя — це завжди ризик, оскільки її якість залежить від умов довкілля. Вугільний фільтр для води зі свердловини покликаний очистити рідину насамперед від неприємного запаху хлору, шкідливих бактерій, органічних частинок. Це універсальний за своїм типом очищувач, дія якого ґрунтується на сорбції активованого вугілля.

Коли потрібний вугільний фільтр для води зі свердловини

Про серйозні проблеми питної рідини та потреби використання вугільного фільтра свідчить:

  • неприємний запах рідини із джерела;
  • коли на приладах, посуді, кахлі з'являються білі вапняні відкладення;
  • помітні подразнення та сухість шкіри після купання;
  • коли після вживання виникають проблеми зі шлунком.

У домашніх умовах використовуються всілякі фільтри, пом'якшувачі рідини зі свердловини. Завдяки їм рідина виходить м'якою, чистою, смачною. Залежно від того, який фільтр ви оберете, можна очікувати різний ступінь очищення. Одні пристрої позбавляють осаду, пом'якшують, інші — покращують смакові властивості, а треті працюють комплексно, пропонуючи на виході рідину з відмінними фізико-хімічними властивостями.

Обирати треба той очисник, що відповідає вашим потребам. Він встановлюється після механічного фільтра, який ще називають системою попереднього очищення. Механічний пристрій затримує великі тверді частинки (пісок, гравій, мул, іржу), добре захищає обладнання від швидкого зношування або пошкоджень. Разом із вугільною установкою дозволяють зробити питну рідину смачною, кришталево чистою.

Як додаткові компоненти до складу картриджів додають цинк, натуральні цеоліти, срібло для знезараження рідини. Обслуговування систем не викликає проблем. Просто змінюйте у встановлений термін вугільний картридж, який продається окремо, та отримуйте смачну, чисту та безпечну питну рідину.

Як оформити замовлення

Щоб оформити заявку на нашому сайті, просто зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок. Менеджер зв'яжеться з вами безпосередньо, надасть безкоштовну консультацію та зафіксує всі дані для доставки.

Також замовлення можна оформити через кошик. Просто додайте обраний товар до списку покупок та натисніть «Купити». Потім заповніть онлайн-форму, оберіть вид оплати та доставки товару.

Наша компанія приймає готівковий та безготівковий розрахунок. Здійснити оплату можна при отриманні або заздалегідь на сайті.

Щоб купити бюджетну та практичну систему для очищення рідини, звертайтесь до менеджерів нашої компанії прямо зараз!