0
0
0

Фільтри нанофильтрації

Нанофільтри для ретельного очищення питної води

На ринку представлені різні способи очищення води для побутового та промислового використання. Один з них — мембранна фільтрація — користується заслуженою популярністю завдяки відсутності в процесі очищення хімічних реагентів.  

Технологія нанофільтрації води займає проміжне місце в способах водопідготовки між системами зворотного осмосу та ультрафільтрації.

Принцип роботи пристрою

Нанофільтрація — це процес, при якому рідина під високим тиском проходить крізь пори мембрани, що затримує забруднювачі різного виду і походження.

Проникність нанофільтраційної мембрани становить 0,002–0,001 мікрон. Це дозволяє не тільки ефективно очищати воду від домішок, але і зберігати корисні мікроелементи в її складі.

Система нанофільтрації води включає:

  • Корпус. Служить захисним чохлом, в якому розміщується мембрана. Виготовляється з міцного матеріалу (переважно пластику), здатного витримувати високі температури.
  • Селективну мембрану. Тонка двошарова плівка, в якій відбувається процес фільтрації. Перший шар виготовляється з суцільного матеріалу, що відповідає за ретельне очищення води. Пористий шар служить для зміцнення.
  • Насос. Поєднує корпус з водопроводом, забезпечуючи постачання рідини під напором.

Додатково рекомендується встановити сорбційні фільтри для очищення від грубих механічних забруднень і деяких хімікатів. Це продовжує термін служби селективної мембрани.

Купити нанофільтри, змінні та додаткові компоненти до систем можна на сайті магазину FilterMax.

Переваги нанофільтрів для води

Нанофільтри підходять для установки в приватних будинках, квартирах, офісах. Їх використовують при очищенні води з артезіанських свердловин, у фармацевтичній і хімічній промисловості.

У порівнянні з іншими схожими методами очищення нанофільтрація має такі переваги: ​​

  • Видаляє віруси, бактерії, найпростіші живі організми, органічні сполуки.
  • Зберігає корисні для здоров'я людини солі і мінерали.
  • Не використовує хімічні реагенти.
  • Скорочує витрати води, що зливається в дренаж.

Очищена вода підходить для пиття, безпечна для побутових приладів і водопровідних труб. Установка нанофильтрації не вимагає багато вільного простору, розміщується під мийкою або в іншому місці, захищеному від сонця.

Як купити нанофільтри для очищення води

В інтернет-магазині FilterMax великий вибір фільтрів очищення води відомих брендів.

Консультанти магазину допоможуть підібрати відповідний нанофільтр, ціна і якість якого будуть оптимальні для ваших потреб.

Доставляємо товар по всій Україні. Оформлені до 16:00 покупки відправляємо того ж дня. Діє безготівковий розрахунок, можлива оплата при отриманні.