0
0
0

Мембрана для фільтра зворотного осмосу

Зворотноосмотична мембрана — це елемент, який знаходиться в основі фільтра очищення води зворотним осмосом. Проходячи через таку мембрану рідина очищається на молекулярному рівні.

Фільтруючий елемент виготовлений з полімерного полотна. Має мікроскопічні осередки, розмір яких не перевищує 0,0001 мільйонних метра (мкм). Середній розмір бактерій коливається між 0,2 та 10 мкм, а значить, мембрана здатна ефективно їх затримувати. Крізь мембранне полотно проходять лише молекули води, а великі домішки осідають на фільтрі.

Переваги очищення води за допомогою зворотньоосмотичної мембрани

Купити мембрану зворотного осмосу варто як для очищення води з міського водопроводу, так і для свердловини. Зворотноосмотичний фільтр ефективно видаляє з рідини:

  • важкі метали (марганець, залізо);
  • віруси та бактерії;
  • органіку;
  • солі магнію та кальцію, які осідають на нагрівальних елементах у вигляді накипу, можуть стати причиною розвитку сечокам'яної хвороби;
  • пісок, іржу та інші забруднювачі.

Вода, що проходить крізь зворотноосмотичну мембрану, стає чистою, практично дистильованою. Концентрат із домішок зливається в каналізацію.

Фахівці стверджують, що постійне вживання дистильованої води може згубно позначитися на здоров'ї людини, тому що при такому сильному очищенні з рідини, крім шкідливих речовин, видаляються ще й цінні мінерали. Однак, це легко виправити за допомогою мінералізаторів або іонізаторів, які насичують воду корисними речовинами після фільтрації.

Мембрана для фільтра зворотного осмосу прослужить довго. Середній термін її служби становить 1,5-2 роки.

Як замовити мембрану для фільтра зворотного осмосу

Купити зворотньоосмотичну мембрану та інші змінні картриджі для фільтрів можна в нашому інтернет-магазині за кілька кліків. Ми пропонуємо якісне обладнання для фільтрації води від перевірених компаній-виробників за доступною ціною.

Купити мембрану зворотного осмосу можна оформивши заявку через кошик сайту або по телефону. Наші оператори дадуть відповіді на всі питання про продукцію, специфіку оформлення замовлення та доставку товару.

Для зручності клієнтів ми передбачили кілька варіантів оплати:

  • Готівкою при отриманні товару на пошті (накладений платіж).
  • У касі будь-якого банку.
  • Платіжною карткою через термінал при самовивезенні з нашого магазину.
  • Картами Visa та MasterCard через сервіс LiqPay.

Відправлення продукції можливе до будь-якого міста України.

Подбайте про себе та своїх близьких, обираючи якісне фільтруюче обладнання для очищення води.