0
0
0

Фільтри зм'якшування

Підвищена жорсткість води негативно впливає на тривалість та безперебійність роботи побутової техніки, підвищує витрати миючих засобів, може призвести до погіршення самопочуття споживачів. Великий вміст солей збільшує ймовірність утворення каменів в нирках та печінці, відкладень на зубах. Встановіть пом'якшувач води, який ефективно видаляє неорганічні сполуки, сульфати та інші домішки. Рідина стане безпечною для використання у побутових та господарських потребах.

Пом'якшувач води: переваги використання

М'яка вода — це не тільки приємні відчуття при миття рук, прийнятті душу та ванни, це ще й економія електрики та миючих засобів. Купити фільтр для пом'якшення води означає:

  • запобігти утворенню накипу всередині та зовні побутових приладів — це дозволить заощадити на ремонті та купівлі нової техніки;
  • знизити витрату прального порошку та миючих — у м'якій воді подібні засоби краще піняться;
  • прибрати неприємний присмак продуктів та напоїв, який надає їм підвищений вміст солей у рідині, що використовується для приготування їжі;
  • усунути відчуття стягнутості та сухості шкіри після водних процедур, що виникають через надмірну кількість солей жорсткості.

Фільтр для пом'якшення води можна встановити та використовувати як у квартирі, так і у приватному будинку зі свердловиною або колодязем. Багато виробників котлів, пральних машин, бойлерів у характеристиках приладів вказують максимальну жорсткість води, за якої можна експлуатувати техніку. Тому за наявності в будинку подібних пристроїв недостатньо очищати рідину тільки від механічних суспензій та органіки, необхідно ще й додаткове пом'якшення.

Основні різновиди пом'якшувальних систем

Найбільш популярні та ефективні установки працюють на основі іонообмінних смол. У процесі фільтрації рідини солі твердості замінюються на іони натрію. Це відносно простий та безпечний спосіб пом'якшення.

Іонообмінні смоли безпечні для здоров'я людини, тому можуть використовуватись у питних фільтрах. Подібне завантаження може видалити не тільки солі жорсткості, але й вирішити цілий комплекс завдань, усуваючи залізо, марганець та інші забруднювачі.

Можна замовити та встановити пом'якшувач води:

  • Колонного типу — складається з балона, всередину якого засипається фільтрувальна сполука. Для керування системою використовується спеціальний клапан у верхній частині колони. Система поставляється разом з баком, куди засипається таблетована сіль, що використовується для регенерації фільтрувальної засипки. Пом'якшувач води вимагає підключення до джерела живлення, організацію дренажу для виведення відпрацьованої рідини.
  • Кабінетні — більш компактні та естетичні варіанти. Іонообмінна колона встановлена ​​в корпус, який за сумісництвом є сольовим баком. Під час обслуговування таблетована сіль засипається прямо в корпус приладу. Покупці фільтра для пом'якшення води кабінетного типу віддають перевагу в тому випадку, коли обмежене місце для установки очисної системи або пристрій перебуватиме перед очима. Деякі моделі кабінетного типу, наприклад виробництва компанії Puricom, можуть працювати без підключення до електрики. Це максимально компактні системи, які вміщаються навіть під раковиною.

Основна перевага подібних систем, на відміну від фільтрів, де необхідно регулярно міняти картриджі, у тому, що властивості фільтруючої засипки можна відновлювати після промивання сольовим розчином. Пом'якшувач води може пропрацювати до 10 років без заміни наповнювача. За ціною колонні та кабінетні установки будуть дорожчими за стандартні побутові очищувачі, але вимагають менших витрат на обслуговування та мінімальне втручання користувача.

Колонний або кабінетний пом'якшувач води найчастіше йдуть у корпусі зі скловолокна. Це нетоксичний та негорючий матеріал, який має високий рівень міцності. Баки зі скловолокна стійко протистоять деформації, не схильні до негативного впливу агресивних речовин. Користувачі таких фільтрів можуть бути впевнені, що система прослужить довгі роки.

Для зручності користування на керуючому клапані може бути дисплей і кнопки, за допомогою яких є можливість запрограмувати необхідну жорсткість, встановити термін між циклами регенерації та ін. На екрані може відображатися інформація про іонообмінну ємність пристрою, витрату пом'якшеної рідини. Управління інтуїтивно зрозуміле і не вимагає спеціальних знань. Меню може бути доступне російською та англійською мовами.

Після встановлення та налаштування роботи пом'якшувач води не потребує щоденного обслуговування. Необхідно періодично перевіряти рівень солі в сольовому баку і при необхідності досипати її. Фільтр працює безшумно, а отже не докучатиме домочадцям сторонніми звуками.

Особливості вибору та встановлення фільтра

Обираючи пом'якшувач води, зверніть увагу на тиск у водопровідній системі, за якої може працювати установка. Якщо в місці монтажу фільтра слабкий натиск, то велика ймовірність, що він не виконуватиме своїх функцій. Виміряти тиск у водопровідній мережі можна за допомогою манометра.

Для промивання засипки, різним типам обладнання знадобиться певна кількість рідини. Якщо невеликим кабінетним моделям достатньо 100-200 л., то габаритним колонним системам може знадобитися до 300-500 л. Щоб уникнути перевитрати, краще купити фільтр для пом'якшення води з огляду на кількість точок водорозбору в будинку і те, скільки рідини в середньому споживає сімейство для своїх потреб.

Враховуйте витрату солі, яка буде потрібна для регенерації фільтрувальної засипки. Залежно від ємності та продуктивності фільтра може знадобитися від 1 до 12–18 кг.

Для продуктивної роботи пом'якшувачів рекомендується додатково встановити механічний фільтр на трубопроводі. Подібна міра дозволить попередньо очистити рідину від великих включень (піску, іржі, бруду), запобігаючи засміченню системи.

Пом'якшувач води встановлюється у безпосередній близькості до каналізаційного стоку та джерела живлення (якщо необхідна електроенергія для роботи). При цьому в приміщенні повинен бути певний температурний режим, щоб запобігти перегріву або замерзанню системи. Для встановлення обирайте рівну та гладку поверхню.

Як купити фільтр для пом'якшення води?

Оформляйте покупку у інтернет-магазині FilterMax. Ми маємо великий вибір фільтруючих систем виробництва компаній Puricom, Organic, Kinetico. Реалізуємо оригінальні товари з гарантією якості. Консультанти допоможуть підібрати пристрій для водоочищення, який влаштує вас за ціною та параметрами.

Наші клієнти можуть обрати зручний спосіб доставки та оплати покупок. Відправимо замовлення до будь-якого населеного пункту України протягом одного дня. Сплатити товар можна готівкою, банківською карткою або безготівковим способом.

Заповнюйте онлайн-заявку на сайті або телефонуйте консультантам FilterMax, щоб купити фільтр для пом'якшення води. На окремі категорії товарів у нас можуть діяти знижки та акції.