0
0
0

Фільтри для побутової води

Питні фільтри для чистої води в будинку

У центральних водопроводах вода очищується за допомогою хлору. Але цей спосіб очищення видаляє далеко не всі шкідливі речовини. Бактерії, віруси та метали залишаються в проточній воді й потрапляють в організм людини.

Найпопулярніше розв'язання проблеми — установка фільтра для очищення питної води. Інноваційні технології дозволяють проводити процес додаткового очищення доступними способами, що не вимагають великих витрат.

Коли треба встановлювати питний фільтр?

Якість води з трубопроводів і свердловин в Україні погіршується з кожним роком. Це пов'язано як з незадовільним обслуговуванням водопровідних труб представниками комунальних служб, так і із загальною негативною екологічною ситуацією.

Точні показники забрудненості води можна отримати в лабораторіях. У домашніх умовах легко оцінити органолептичні властивості рідини, що вказують на її низьку якість:

 • Наявність неприємного запаху. Чиста вода його не має зовсім. Але поява різних домішок  надає їй трав'янистого, гнильного або аміачного запаху залежно від того, яка речовина переважає.
 • Металевий або гіркуватий присмак. Солі жорсткості та метали змінюють смак води, роблячи її непридатною для приготування їжі та пиття.
 • Поява жовто-коричневого відтінку. Колір води залежить від кількості в ній домішок. Надлишок кальцію, сірководню та марганцю викликає помутніння води і появу в ній сторонніх відтінків.

Способи боротьби з цими проблемами бувають різними: від домашніх методів відстоювання води до установки питного фільтра під мийку. Вибір залежить від форми забруднення й обсягу споживання рідини.

Чому варто поставити систему очищення?

Вода важлива для забезпечення життєдіяльності людини. Вона допомагає організму засвоювати поживні речовини та регулювати температуру тіла, виводити відходи. Тому фільтр для очищення питної води — необхідне придбання для тих, хто піклується про своє здоров'я.

Очищена вода:

 1. Зменшує вірогідність захворювань.
 2. Сприяє нормалізації обміну речовин.
 3. Знижує витрати на покупку бутильованих напоїв.
 4. Покращує стан і колір шкіри.

Підключення питного фільтра забезпечує вам і близьким постійний доступ до чистої і безпечної води.

Вибираємо фільтр для питної води

В інтернет-магазині Filtermax представлений широкий асортимент якісного фільтруючого обладнання для побутового та промислового використання. Щоб обрана система підходила під ваші потреби, уважно ознайомтеся з її характеристиками.

Розглянемо основні категорії фільтрів для питної води:

 • Зворотного осмосу. Очищають на молекулярному рівні. Вода проходить під тиском крізь спеціальну полімерну мембрану, на якій осідають забруднення і розчинені в рідині речовини. Ця система забезпечує очистку від механічних, хімічних і органічних забруднювачів на 98–99%. Фільтри зворотного осмосу підходять для використання в приватних будинках, офісах, дитячих садах, ресторанах та інших місцях, де важлива якість води. Системи компактні і не вимагають доступу до електроживлення. Встановлюється фільтр під мийку або в інше місце, захищене від прямих сонячних променів.

На сайті Filtermax можна купити питний фільтр з технологією зворотного осмосу від провідних виробників Formula Vody, Puricom, Kinetico.

 • Ультрафільтрації. Представляють один із способів мембранної очистки. За допомогою гідростатичного тиску вода просочується через порожнисті волокна, які відсівають навіть найдрібніші забруднення. Розмір пор у мембрані ультрафільтрації більший, ніж у мембранах зворотного осмосу. Але швидкість очищення і продуктивність системи набагато вища. Відмінною характеристикою таких фільтрів є збереження мінерального складу води.
 • Нанофільтрації. Усереднений спосіб очищення між зворотним осмосом і ультрафільтрацією. У нанофільтрі використовується селективна мембрана, яка затримує дрібні частинки розміром 0,002–0,001 мкм. Робочий тиск при очищенні — від 3 до 50 бар, що втричі більше, ніж у системах ультрафільтрації. Нанофільтраційне обладнання підходить для видалення великих частинок магнію, кальцію, заліза, ртуті та ін. Перевага технології — збереження важливих мікроелементів.
 • Проточного типу. Система, що працює за допомогою колби, усередині якої розміщений фільтруючий матеріал. Найбільш популярні системи цього типу мають три ступені очищення: використовують поліпропіленові, вугільні та зм'якшуючі картриджі. Видаляють солі жорсткості, хлор, механічні домішки й органічні сполуки. Для постійного доступу до чистої води потрібно проводити вчасну заміну картриджів. Встановлюються фільтри під мийку або в інше місце, яке розташоване недалеко від кухні.

У каталозі інтернет-магазину Filtermax представлено також додаткове обладнання для дезінфекції води. У наявності ультрафіолетова лампа Waterproof, яка усуває бактерії, віруси, мікроби та хвороботворні палички.

Лампа служить заключним етапом очищення в системах зворотного осмосу. Прилад встановлюється прямо перед подачею води в кран.

Купити питні фільтри для кухні в Filtermax

На офіційному сайті магазина Filtermax можна придбати очисне обладнання для побутових потреб. Замовте товар онлайн або зателефонуйте за вказаним у контактах телефоном.

Консультанти магазину підкажуть, який фільтр для очищення питної води оптимально підійде під ваші запити. Оформлені до 13:00 замовлення відправляємо у той же день. По Києву діє адресна доставка від компанії.

Filtermax дає можливість купити найкращі питні фільтри за вигідними цінами.