0
0
0

Фільтр зворотнього осмосу стандарт

Фільтр зворотнього осмосу стандарт

Наше здоров'я значною мірою залежить від рідини, яку ми вживаємо. Що, як не очищена високотехнологічними побутовими фільтрами зворотного осмосу вода допомагає підтримувати гарне самопочуття та активність протягом всього дня!

Внаслідок роботи надійних складових побутових фільтрів зворотного осмосу, картриджів, мембрани та накопичувального бака, вода позбавляється від забруднень, бактерій, вірусів і патогенів, дозволяючи пропускати тільки молекули води.

На сайті інтернет-магазину Filtermax представлений широкий вибір фільтрів зворотного осмосу від надійних закордонних виробників: Osmo, El'agua, Aquamagic, Kinetico, Puricom.

Переваги використання побутової системи зворотного осмосу:

  • очищають воду до 99% від бактерій, вірусів і шкідливих домішок;
  • компактні розміри фільтрів;
  • висока якість і чистий смак води внаслідок ступінчастого очищення;
  • натуральний процес очищення без використання хімічних реагентів;
  • ефективно видаляють солі (до 95%).

Замовити якісні побутові фільтри зворотного осмосу за найкращими цінами можна на сайті компанії Filtermax або по телефону. При необхідності консультанти завжди готові надати більш детальну інформацію про представлені в каталозі моделі.

Купити побутові системи зворотного осмосу можна, сплативши замовлення готівкою при отриманні товару, картами Visa і MasterCard через платіжний термінал або в онлайн-сервісі, в касі будь-якого банку.

Можлива доставка у відділення «Нової пошти», кур'єром до дверей. Також при наявності товару забрати покупку можна самовивозом.

Купуйте побутові системи зворотного осмосу — починайте дбати про своє здоров'я прямо зараз разом з командою Filtermax!