0
0
0

Змінні елементи

Якісна питна вода — необхідність для будь-якої людини. Міська вода з крана, на жаль, абсолютно не придатна для пиття, та й готувати їжу з неї теж небажано. Установка фільтруючого  водопровідну воду обладнання — відмінна безпечна альтернатива покупної бутильованої води.

Призначення фільтра зі змінним фільтруючим елементом в тому, щоб ви і ваша сім'я пили не тільки чисту, але і корисну смачну воду без неприємних запахів і шкідливих речовин. Однак важливо врахувати, що обов'язково треба регулярно міняти змінний елемент фільтра. Орієнтовний період його роботи виробник вказує в інструкції, але заміна може знадобитися і раніше, якщо ви проживаєте в місцевості, де водопровідна вода сильно забруднена. Має значення і те, яка кількість рідини проходить через систему фільтрів.

Різновиди змінних елементів

Змінний фільтруючий елемент (картридж) — це те, без чого неможливий процес очищення води. Картридж являє собою корпус із пластику, заповнений фільтруючими елементами. Існують також картриджі, зроблені з пропіленового волокна.  

За конфігурацією картриджі бувають:

Стандартні, у вигляді склянки зі знімними кришками.

Швидкознімні, що мають вигляд склянки, у якої одна сторона запаяна, а друга з різьбою.

Змінні елементи, що застосовуються для фільтрів води, залежно від типу фільтрації, діляться на:

 1. Пропіленові (очищають від механічних домішок).
 2. Вугільні (видаляють хлор, органіку).
 3. Комбіновані (включають два і більше типів фільтрації).
 4. Зм'якшувальні (пом'якшують воду).
 5. Структуризатори (впливають на рідину шляхом інфрачервоного випромінювання для покращення структури).
 6. Ті, що позбавляють воду від заліза (видаляють неприємний запах і смак).
 7. Капілярні мембрани (містять спеціальне волокно для тонкого очищення рідини).
 8. Комплекти змінних елементів різних типів.
 9. Фільтри посточищення (позитивно впливають на смакові особливості та запах води на виході з фільтраційної системи).
 10. Мінералізатора (збагачують воду корисними речовинами).

Виробники також випускають набори змінних картриджів з різними типами очищення води для зручності споживачів.

Як часто слід міняти картридж

Змінні фільтруючі елементи в приладі для очищення води потрібно міняти з урахуванням особливостей води з водопроводу в вашому регіоні, а також того, наскільки активно ви його експлуатуєте. Виробники дають приблизні цифри, покликані допомогти користувачеві зорієнтуватися в тому, коли виконувати заміну:

 • Картриджі передфільтрів рекомендовано міняти кожні 4–6 місяців.
 • Мінералізатор і фільтр післячистки підлягають заміні щороку.
 • Ультрафіолетова мембрана гарантовано виконує своє завдання близько півтора року, а осмотична — від двох до трьох років.

Важливо розуміти, що змінні фільтруючі елементи, що застосовуються для фільтрації води, при невчасній заміні можуть завдавати шкоди. Тому подбайте, щоб картриджі або комплекти змінних елементів завжди були у вас під рукою.

Придбати змінні картриджі, а також фільтри зі змінним фільтруючим елементом недорого можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна оформити на сайті або по телефону. Ми оперативно відправимо потрібний аксесуар у будь-яке місто України. Залишилися питання? Зателефонуйте нам і консультант надасть всю необхідну інформацію про товар, доставку або оформлення замовлення.

Не відмовляйте собі в задоволенні вживати тільки якісну воду без неприємного присмаку і запаху. Вибирайте на нашому сайті відповідний фільтруючий прилад.