0
0
0

Фільтр для пом'якшення питної води

Якість питної рідини, що тече з крана, — одна з найбільших проблем. Важкі метали, органічні домішки, підвищена жорсткість — все це викликає проблеми зі здоров'ям, виводить з ладу побутову техніку та забиває труби.

Компанія FilterMax пропонує не миритися із ситуацією, а вирішувати проблему за допомогою фільтрувальних установок.

Від чого підвищується жорсткість?

Жорсткість питної рідини залежить від концентрації розчинених у ній солей кальцію та магнію. Перша ознака проблеми — утворення вапняного нальоту.

На раковинах та ваннах з'являються білі, добре помітні плями, а рідина з душу та крана тече дуже слабко через те, що наліт забив труби та знизив натиск.

Пом'якшення допомагає знизити жорсткість, що позитивно позначається на побутовому та сантехнічному обладнанні, яким щодня користуються кожна родина.

Дослідження показують, що в більшості українських міст вода із централізованого водопостачання має значно підвищену концентрацію іонів кальцію та магнію, тому пом'якшення стало надзвичайно поширеною практикою.

Щоб зробити правильний вибір та купити хороший фільтр для пом'якшення питної води, рекомендуємо ознайомитись з каталогом сайту FilterMax. Представлені позиції відрізняються технічними параметрами та ціною. Пропонуємо скористатися безкоштовною консультацією менеджерів компанії та підібрати ідеальну установку для будинку чи квартири.

Чим допоможуть пом'якшувачі питної води

Через високу жорсткість прилади з часом споживають набагато більше води та електрики. Коли вода, що містить кальцій і магній, нагрівається, тверді частинки кристалізуються, утворюючи вапняні відкладення. Вони осідають на:

  • стінках труб;
  • кранах та змішувачах;
  • насадках для душа;
  • посуді.

А також у різних приладах, які використовують переважно гарячу воду (бойлерах, двоконтурних котлах). Пом'якшувачі питної води допомагають знизити концентрацію іонів кальцію та магнію. Процес базується на принципі іонного обміну.

До складу системи, яку використовують для пом'якшення, входять:

  • корпус;
  • капсула фільтру, заповнена іонообмінною смолою;
  • ємність для солі.

Іонообмінна смола затримує кальцій та магній, «склеює» частинки та зливає відпрацьовану технічну рідину в каналізацію. Процес регенерації відбувається автоматично без участі людини. Все, що потрібно, — стежити за індикатором на корпусі, який повідомляє про необхідність заміни картриджа.

Змінні комплектуючі можна купити на сайті FilterMax. Для того, щоб оформити замовлення з доставкою по Україні, зверніться до менеджерів інтернет-магазину. Вони допоможуть з вибором і підкажуть, який фільтр для пом'якшення питної води краще замовити з огляду на індивідуальні потреби.

Співробітники FilterMax проконсультують з питань ефективного використання обладнання для очищення води, забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування. Наші пом'якшувачі питної води підходять для встановлення у багатоквартирних та приватних будинках, промислових та комерційних підприємствах.