0
0
0

Фільтри від сірководню

Фільтри очищення від сірководню для безпечної води

Наявність у воді металевого присмаку і неприємного запаху — ознака надлишку домішок сірководню в її складі. Така проблема зустрічається як з водою, що видобувається зі свердловин, так і в централізованих водопроводах. Її рішення — фільтри очищення від сірководню.

Часте вживання рідини з домішками сірководню і заліза шкодить здоров'ю людини. Може провокувати болі в суглобах, порушувати роботу органів серцево-судинної системи й обмін речовин. Сірководень і залізо в складі води утворюють накип на нагрівальних елементах техніки і сприяють частим поломкам.  

Причини появи сірчистого водню у питній воді різні: застояне джерело, залягання сульфідних порід недалеко від ґрунтових вод, потрапляння органіки в свердловину.

Очищення води від сірководню

Виробники пропонують доступні і компактні фільтри очищення від сірководню у воді. Моделі підходять для монтажу в заміському будинку, квартирі, офісі. Вибирати систему очищення варто, враховуючи характеристики вихідної рідини, обсяг споживання, цінову категорію пристроїв.

Залежно від механізму розрізняють такі типи систем:

  1. Безреагентні. Очищення води в них відбувається без застосування хімічних реагентів. Можуть використовуватися механізми дегазації, аерації, електролізу або біологічної очистки. На сайті FilterMax в наявності фільтри від запаху сірководню компанії Formula Vody Iron Clear. У системі використовується фільтруюче завантаження Bio Fusion, яке ефективно видаляє домішки сірчистого водню, заліза, марганцю. Додатково коригується рН води, за рахунок чого покращуються смакові якості.
  2. Каталітичні. Фільтрують воду за допомогою каталітичних речовин у завантаженні. Вода проходить через сорбент, який вступає у реакцію із забруднювачем, окисляє його і відокремлює очищену рідину. Каталітичні системи мають високу швидкість очищення. Вода після фільтрації придатна для побутового використання і, при подальшому очищенні, — для пиття.

Видалення сірководню з води за допомогою фільтрів — легкий і доступний спосіб покращення органолептичних властивостей рідини, зниження кольоровості й каламутності.

Фільтр від сірководню у воді: купити з доставкою

Чиста вода — запорука гарного самопочуття для вас і ваших близьких. Щоб бути впевненим у безпеці вживаної рідини, встановіть фільтр очищення від сірководню і заліза. На сайті FilterMax представлені передові системи очищення, виготовлені українськими і зарубіжними компаніями.  

Вибрати відповідну модель можна в нашому інтернет-магазині. Всі товари сертифіковані. Оформіть замовлення на сайті або скористайтеся можливістю «Купити в один клік». Менеджери магазину зателефонують вам у робочий час і допоможуть швидко здійснити покупку.

Ми відправляємо замовлення, оформлені до 16:00, у той же день за умови наявності товару на складі. Доставка здійснюється по всій території України.