0
0
0

Змінні фільтри Slim 10/20

Змінні фільтри для Slim 10/20

Вживаючи воду, позбавлену важких металів, іржі, хлору, люди роблять вагомий внесок у своє здорове майбутнє. Пити рідину з крана небезпечно, тому все більше людей замислюється про придбання очисних приладів для домашнього використання.

Основною складовою, що відповідає за чистоту води після фільтра, є змінний картридж. Його невчасна заміна призводить до того, що вода, пропущена через очисний пристрій, замість користі принесе шкоду. Тому подбайте про те, щоб змінний фільтруючий елемент завжди був під рукою.

Для правильного вибору картриджа потрібно звертати увагу на його типорозмір. Деякі виробники випускають елементи, які не відповідають загальноприйнятим стандартам. Тому, відправляючись за покупкою, подивіться на упаковку фільтра, визначте, якого розміру картридж вам необхідний.

Найбільш часто зустрічаються фільтруючі елементи таких видів: Big Blue і Slim Line.

Особливості змінних картриджів для води Slim Line

Діаметр цього типу картриджів оцінюється від 61 до 73 мм. Їх найчастіше ставлять в магістральні та проточні фільтри невеликого розміру. Довжина елементів Slim буває 10, 20 дюймів. Позначають їх 10 SL і 20 SL.

При підборі картриджа для фільтрації важливо врахувати те, яка вода тече з вашого водопроводу, наскільки багато в ній домішок, хлору, металів.

Залежно від того, який тип очищення необхідний, ви можете вибрати з переліку витратних матеріалів Slim 10 і 20:

  • Змінний фільтр для води вугільний. Наповнений активованим деревним або кокосовим вугіллям. Завдання такого картриджа — очистити воду з водопроводу від хлору, органіки, хімічних домішок.
  • Поліпропіленовий елемент. Волокна полімеру ефективно затримують механічні домішки, частинки іржі, пісок. Справляється такий картридж і з хімікатами і бактеріями.
  • Фільтр комбінованого типу. Об'єднує поліпропіленові волокна і гранульований вугільний сорбент. Очисний елемент позбавляє воду механічних домішок, хлору.
  • Пом'якшуючий картридж. Його завдання полягає у звільненні водопровідної води від вапна. Такий фільтр підходить, якщо ви помічаєте вапняний наліт, що з'являється на посуді після кип'ятіння.

При виборі фільтра враховуйте особливості складу води, щоб він приніс максимальну користь.

Де придбати змінні картриджі Slim 10/20

Змінні фільтруючі елементи можна придбати у нас в інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в будь-яке місто України.

Подаруйте собі та своїй родині можливість пити чисту і безпечну воду щодня.