0
0
0

Змінні фільтри Slim 10/20

Коли людина регулярно вживає якісну питну рідину, вона автоматично робить неоціненний внесок у своє здоров'я. Вода повинна бути чистою, смачною та корисною, без стороннього запаху та присутніх домішок. Для того, щоб позбавити водопровідну та колодязну рідину від домішок (розчинені важкі метали, надлишки солі, хлору, іржі) люди використовують різні системи фільтрації.

Фільтр для води — це не просто пристрій, який візуально покращує рідину, видаляючи каламутний осад та неприємні запахи. Багатоступінчаста фільтрація корисна, а в деяких випадках навіть дуже потрібна для здоров'я.

Що таке картридж

Базовим елементом, який відповідає за чистоту питної рідини, є змінний картридж. Завдяки цьому комплектуючому вода очищається і залишає у його пористій структурі всі непотрібні домішки.

Щоб правильно підібрати картридж, дізнайтеся потрібний типорозмір фільтра. Багато сучасних виробників виробляють картриджі, які не відповідають прийнятим стандартам. Обов'язково зверніть увагу на цей момент, щоб придбаний товар не став викинутими на вітер грошима.

Плюс, пам'ятайте, що комплектуючі необхідно замінювати для якісної фільтрації (чи то картридж Slim Line 10 або інша модель). Якщо цього не робити вчасно, вони не тільки перестануть працювати, але й додатково будуть забруднювати воду, «віддаючи» елементи, що накопичили.

Особливості картриджів Slim Line 10

У діаметрі ці картриджі можуть бути 61-73 мм. Вони встановлюються в магістральній та проточній системи. Довжина картриджа Slim Line 10 може бути від 10 до 20 дюймів. А їх позначення найчастіше 10 SL та 20 SL.

Обираючи необхідну модель для забезпечення якісної фільтрації та отримання в результаті якісної питної рідини, враховуйте специфіку води із крана. Оцініть кількість та характер домішок, визначте наявність хлору та важких металів.

Залежно від типу очищення картридж може бути:

  • Вугільним — з деревним або кокосовим вугіллям.
  • Поліпропіленовим — в основі знаходяться волокна полімерної речовини.
  • Комбінованим — поєднує волокна поліпропілену та вугільний сорбент.
  • Пом'якшуючим — працює на видалення жорсткості.

Кожен із них ви можете купити на нашому сайті, оформивши замовлення через кошик сайту або зателефонувавши менеджерам за телефоном.

Що важливо враховувати

Якщо ви вже з'ясували, який тип фільтра вам потрібен, розгляньте найважливіші характеристики:

  • Розмір корпусу.
  • Максимальний робочий тиск.
  • Висоту картриджа.
  • Діаметр сантехнічного підключення.
  • Пропускну спроможність.
  • Етапи фільтрації (що більше ступенів має фільтр, тим він ефективніший).

Змінні картриджі можна купити в нашому інтернет-магазині в один клік. Реалізуємо швидку доставку по Києву та до всіх міст України за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». Оплату приймаємо як готівкою при отриманні, так і безготівковим розрахунком. Звертайтесь, завжди будемо раді допомогти!