0
0
0

Фільтр для очищення води від сірководню

Якість питної води безпосередньо впливає не лише на смак та користь приготованих на ній страв, а й на здоров'я людини. Іноді у смаку та запаху води можна вловити неприємні сторонні нотки. Це може бути обумовлено високим вмістом різних домішок, наприклад, газів. Ризик зіштовхнутися з такою проблемою збільшується у власників свердловин або колодязів. Адже саме глибоко під землею, без доступу кисню, утворюється сірководень. Тривалий вплив цього газу на людину може спровокувати порушення кисневого обміну, патології нервової системи та симптоми інтоксикації. Тому, щоб уберегти себе та свою сім'ю від негативних наслідків, зверніть увагу на фільтр для очищення води від сірководню.

Особливості фільтрів

Фільтри для очищення води від сірководню бувають кількох видів. Класифікація базується на методах фільтрації, які бувають:

  • фізичними;
  • хімічними;
  • біохімічними;
  • сорбційними.

Кожен із методів має свої особливості. Наприклад, біохімічний застосовується для очищення водойм або стічних вод. Фізичний використовується у разі, коли рівень сірководню низький, а хімічний — навпаки, за високого вмісту газу.

Для домашнього використання підходить сорбційний фільтр від сірководню. Через свої невеликі розміри, на відміну від інших моделей, він не займатиме багато місця в будинку чи квартирі. А легкий пристрій очисника не викличе труднощів при експлуатації. Такий фільтр не потребує використання дорогих хімічних розхідників. У ролі наповнювача найчастіше використовується вугілля або суміш на його основі. Матеріал очищає воду, усуваючи молекули сірководню.

Встановивши фільтр очищення води від сірководню, ви отримаєте:

  • чисту воду з приємним смаком, без бактерій та сторонніх запахів;
  • зменшення негативного впливу газів на здоров'я;
  • зручність і простоту використання.

Також фільтраційні установки дозволяють очищати великі об'єми рідини, необхідні для пральних або посудомийних машин, а очищена вода не несе ризиків для техніки.

Замовлення фільтра від сірководню

Магазин FilterMax надає великий вибір систем фільтрації, фільтрів та картриджів виробництва зарубіжних та вітчизняних компаній. Інтуїтивно зрозуміла навігація сайту та пошук допоможуть вам швидко знайти потрібну модель, ознайомитись з її характеристиками та актуальною ціною.

При виникненні питань залиште заявку на зворотній дзвінок, і наші співробітники вас проконсультують. Доставка товарів здійснюється по всій Україні. Доступно кілька способів оплати: готівкою у пункті видачі, карткою, з розрахункового рахунку.

Якщо ви вирішили купити фільтр від сірководню та покращити якість води, ви можете замовити його на нашому сайті та отримати надійне сертифіковане обладнання у будь-яку точку країни.