0
0
0

Картриджі для Big Blue 10/20

Картриджі Big Blue 10/20

Вживання питної води, очищеної від домішок, патогенної мікрофлори, неприємних запахів і присмаків — основа людського здоров'я. Тому важливо пити тільки якісну і корисну воду.

Виробники очисних фільтрів і систем пропонують безліч приладів для покращення якості рідини.

Незалежно від того, який вид фільтра для очищення використовується, у ньому обов'язково є змінний картридж, який відповідає за очищення води. Без вчасної заміни таких витратних елементів вода, що проходить через фільтр, може замість очікуваної користі принести шкоду.

Ресурс або допустимий термін експлуатації для картриджа виробник вказує на упаковці. Однак якщо ви живете в регіонах, де вода з водопроводу сильно забруднена, міняти витратник потрібно частіше визначеного терміну. ​​

Для того щоб вибрати відповідний змінний елемент, необхідно врахувати кілька факторів:

  • його сумісність з вашим фільтруючим приладом.
  • розмір. Зверніть увагу на те, що деякі виробники випускають картриджі, які підходять тільки для фільтрів їх марки.

Найпопулярніші типорозміри змінних елементів — Big Blue і Slim Line.

Особливості картриджа Big Blue

Такий тип змінних елементів відмінно справляється з позбавленням води від шкідливих мікроорганізмів, домішок, органіки. Картриджі для очищення води Big Blue мають діаметр від 114 до 117 мм. Найчастіше їх ставлять у фільтраційні системи магістрального типу.

Картриджі фільтра води Big Blue бувають різної довжини: 10 і 20 дюймів. Виробники позначають їх відповідно — 10 BВ і 20 BB.

Українські та зарубіжні виробники фільтрів випускають кілька типів змінних BB картриджів:

  1. Вугільні фільтри 10 BB, 20 BB. У них наявне вугілля, завдання якого — увібрати в себе шкідливі речовини з водопровідної води. Важливо: при установці нового картриджа з вугіллям перші відфільтровані 10 літрів рідини не  можна пити. Їх слід вилити.
  2. З поліпропіленовим волокном. Здатні затримувати важкі метали, пісок, частинки іржі.
  3. Комбіновані картриджі Big Blue 10 і 20. Мають систему очищення, що складається з двох рівнів: пресованого і гранульованого сорбенту. Дуже добре справляються з хлором, іржею, хімічними домішками у воді.
  4. Знезалізнюючі фільтри. Їх завдання — видалити метал з води, позбавивши її неприємного запаху і присмаку.
  5. Зм'якшувальні фільтри. Позбавляють воду солей жорсткості, роблячи її м'якою і корисною.

Перш ніж вибрати змінний картридж, визначте, для яких видів очищення хочете його використовувати, яка вода у вашому регіоні.

Де купити картриджі Big Blue

Змінні фільтри BB 10 і 20 можна купити в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. FilterMax пропонує широкий вибір якісних фільтруючих приладів і витратних матеріалів до них, а також оперативну доставку в будь-яке місто України.

Попіклуйтеся про своє здоров’я, вибираючи кращі товари для очищення води.