0
0
0

Картриджі для Big Blue 10/20

Водопровідна вода містить не тільки віруси чи мікроби, тверді частинки, але й багато розчинених летючих речовин. Компанії, що реалізують системне водопостачання, беруть частину води з глибоких джерел, а частину — з очищених стічних вод, які зазнають серйозної хімічної обробки для знищення бактерій. Однак хлор та інші газоподібні речовини розчиняються у воді та потрапляють до нас у будинок разом із питною рідиною. І для того, щоб позбутися проблеми, рекомендується встановлювати системи фільтрації.

Змінний картридж Big Blue 20 та 10 — запорука успішного очищення питної рідини. Саме ці комплектуючі є основою системи та гарантують якісний результат.

Переваги картриджів Big Blue 20

Дані фільтруючі картриджі використовуються разом із корпусами серії «Біг Блу». Це відмінний вибір для очищення води, оскільки картриджі видаляють усі небажані забруднення. Залежно від режиму роботи водоочисних споруд їх необхідно міняти кожні 6–12 місяців. Після оновлення цих елементів система продовжуватиме виробляти чисту воду.

Для заміни потрібно просто:

  • купити відповідний картридж;
  • відкрутити колбу;
  • провести заміну.

Жодних особливих інструментів, крім спеціального круглого ключа, що йде в комплекті із системою, не потрібно. Процес заміни триватиме 3-5 хвилин.

Залежно від рівня забруднення води, система оснащується осадовими та вугільними фільтрами або спеціальними картриджами. Вона сумісна з більшістю наявних на ринку комплектуючих розміром 10 і 20 дюймів діаметром від 114 до 117 мм. 

Завдяки комплексному впливу картриджі для фільтра Big Blue 20 і 10 можуть проводити пом'якшення води, знезалізнення, видалення хлору. Також система водопідготовки видаляє шкідливі речовини, механічні забруднювачі, важкі метали (свинець, миш'як, стронцій та інші сполуки).

Чому обирають картридж Big Blue

Популярний серед споживачів картридж для фільтра Big Blue добре справляється із видаленням з води шкідливих мікроорганізмів, механічних домішок, органіки. Для вибору відповідного змінного елемента треба звернути увагу на:

  • сумісність з фільтруючим пристроєм;
  • габарити, оскільки є виробники, які випускають картриджі лише під фільтри певної марки.

Картридж Big Blue 10 та 20 вимагають періодичного обслуговування та ремонту, дезінфекції резервуарів. За інструкцією виробника, фільтри системи очищення води необхідно періодично змінювати кожні 6 місяців, тому що в них накопичуються: іржа, пісок, залишки нафтопродуктів, вапно та ін.

Несвоєчасна заміна картриджів для фільтра призведе до забруднення води та її неефективного очищення.

Щоб замовити обрану продукцію з доставкою по Україні, звертайтесь до представників нашої компанії. Купити картриджі пропонуємо за гарною ціною. Якість та швидкість обробки заявки гарантуємо!