0
0
0

Змінні мембрани

Змінні мембрани

Вода — незамінний для людини ресурс. Кожен день ми користуємося водою для приготування їжі, очищення продуктів, особистої гігієни і, найважливіше — просто її п'ємо в чистому, як ми сподіваємося, вигляді. Щоб бути впевненим у якості питної води, можна встановити додаткові системи очищення. Особливо це актуально, якщо ви вживаєте міську воду, оскільки в ній є хлор та інші домішки, шкідливі для людського організму.   

Мембранні фільтри для очищення води є найпопулярнішими для застосування в побуті. Основна перевага таких систем очищення води — ефективне видалення домішок з рідини в домашніх умовах. Змінні модулі фільтрів допомагають тривалий час зберігати систему в робочому стані.  

Змінна мембрана — це той найважливіший елемент, який відповідає за очищення і якість вашої питної води. Відповідно до розміру затримуваних частинок, мембранні картриджі діляться на 3 типи:  

  • мікрофільтраційні;
  • нанофільтри;
  • зворотноосмотичні.

 Завдяки компактності всі три типи очисних систем легко помістяться у вас під мийкою. Хоча продуктивність таких очищувачів відносно невелика, проте її цілком вистачить для сім'ї з 7 осіб.

Як працюють фільтри зі змінними мембранами?

Якщо говорити в цілому, то принцип роботи фільтрів приблизно однаковий. Різниця полягає лише в розмірах пор мембран. Для мікрофільтрації застосовується мембрана з мініатюрними порами, а для фільтра зворотного осмосу беруть мембрани з ще меншим розміром пор. Зворотноосмотичні мембрани чинять значний опір потоку води, тому вимагають великого тиску для успішного процесу фільтрації. Забруднення змиваються в каналізацію.

Зворотний осмос — це спосіб очищення води, при якому вона пропускається під тиском через напівпроникну мембрану. Завдяки наявності пор розміром лише 0,001–0,0001 мкм, мембрани зворотного осмосу затримують віруси і бактерії, патогенні речовини, залізо.

Після осмотичного очищення до споживача потраплять тільки чисті молекули води, кисню і легкі мінеральні солі. Рівень затримки небажаних речовин для мембранних картриджів зворотного осмосу становить 97–99%. Система зворотного осмосу дозволяє отримати найчистішу воду без запаху або неприємного присмаку.

Моделі фільтрів зі змінними мембранами вимагають систематичного догляду. Не забувайте вчасно міняти очисні елементи. Від цього залежать не тільки смакові якості води, а й її склад. Така вода може нашкодити вашому здоров'ю.

Як придбати змінні мембрани?

Купити змінні мембрани для фільтра ви зможете всього в кілька кліків в нашому інтернет-магазині або за телефоном. Замовити товар можна в будь-яке місто України. У нашому магазині діє приємний бонус — безкоштовна кур'єрська доставка замовлення на суму від 1000 грн. Якщо у вас ще залишилися питання, наші консультанти завжди готові розповісти про товар і допомогти з вибором.  

Якісна і корисна вода - базова потреба для здорової сім'ї. Подбайте про себе і своїх близьких: купуйте для очищувачів питної води мембрани тільки високої якості.