0
0
0

Вугільний картридж для фільтру води

У кожному будинку має бути налагоджене водопостачання для соціальних та побутових потреб. Рідина має відповідати всім фізико-хімічним вимогам. Іноді вона хоч на вигляд прозора і не має запаху, але може містити суспензії, сліди хімікатів, пестицидів чи мікроорганізмів. Тому для очищення слід використовувати спеціальні пристрої, що відрізняються за ціною, ефективністю та властивостями (вугільний картридж для води, пом'якшуючий і т. д.).

Як правильно обробляти воду?

Насамперед потрібно вибрати відповідний механічний фільтр, завдання якого — захистити наступні пристрої водопідготовки та компоненти системи від попадання твердих частинок. До них відносять пісок, залишки ущільнювальних матеріалів, іржу, залізо та інші дрібні частинки. Механічні фільтри, з вставками з нетканого матеріалу або целюлози, видаляють частинки розміром близько 1-100 мкм.

Механічні установки можуть бути монтовані як поодиноко, так і в групах. Так звані каскади продовжують термін служби картриджів та покращують показники очищення.

Після механічних систем іде вугільний картридж для фільтру води. Він, у свою чергу, видаляє:

 • шкідливі органічні сполуки;
 • пестициди;
 • сліди миючих засобів;
 • важкі метали.

Додатково вугільний картридж для води покращує колір, смак та запах питної рідини, видаляє сполуки хлору. Він виготовляється з активованого вугілля у різних формах: гранульованому, порошкоподібному або брикетованому. Наповнювач додатково може включати частинки срібла, що має бактерицидні властивості.

Як працює вугільний картридж для води

Водопровідна рідина містить домішки різного походження, плюс залишає непривабливий осад на посуді, сантехнічному обладнанні. Правильний вибір фільтра та тип вугільного картриджа для води допоможуть впоратися із проблемою.

Відразу важливо розпізнати тип і рівень забруднення — варіант наповнювача картриджа залежить від необхідності видалення небажаних частинок.

Вугільний картридж для фільтру води — поширене рішення. Цей тип підходить для обробки холодної водопровідної води для домашнього та промислового споживання.

Головна особливість системи — відчутне покращення смаку питної рідини та нейтралізація її запаху. Крім того, фільтр відмінно вловлює небезпечні для людини фенол та бензол. Ефективна робота вугільного блоку досягається завдяки високій пористості структури та абсорбційної здатності наповнювача.

Як відбувається фільтрація

Комплектуючі для систем очищення водопровідної та свердловинної рідини в основі містять особливу пористу речовину — суміш вуглецю та золи. Цей склад відрізняється відмінними абсорбуючими властивостями. Іншими словами, пристрій вибірково поглинає дрібні частинки та суспензії, розчинені в рідині. Вони непомітні для людського ока, але розпізнаються абразивними частинками фільтра.

Активний сорбент, який входить у вугільний картридж для фільтру води, виготовляють із натуральної сировини. У процесі водопідготовки рідина проходить такі етапи очищення:

 • надходить у колбу з наповнювачем;
 • рухається через шари картриджа;
 • небажані речовини не можуть пройти через товщу сорбенту та залишаються всередині;
 • очищена рідина вільно виходить через трубку назовні та використовується споживачами.

Говорячи про призначення вугільних систем, варто відзначити використання як для водопідготовки, так і побутового застосування. Магістральні установки монтуються під раковину, не займають багато місця та ефективно очищають питну рідину до закінчення терміну служби змінних картриджів із вугіллям.

У разі використання зворотного осмосу вугільні мембрани ставляться як на вході, так і на виході із системи. Також є напівпромислові та промислові вугільні очищувачі, які проводять більші обсяги води.

Як оформити замовлення?

Замовлення вугільного картриджа для води можна оформити на нашому сайті, просто зателефонувавши менеджеру за вказаним телефоном або замовивши зворотній дзвінок. Після того, як ви залишите заявку, представник компанії передзвонить у зручний час та надасть безкоштовну консультацію.

Ще швидше купити товар, що цікавить, через кошик:

 • додайте картридж до списку покупок;
 • перевірте кількість позицій;
 • натисніть "Купити";
 • заповніть онлайн-форму, обравши вид оплати та доставки.

Наша компанія FilterMax пропонує здійснити оплату зручними способами: при отриманні за вказаною адресою або заздалегідь на сайті. Приймаємо готівковий та безготівковий розрахунок, а також зарахування грошей на зазначений р/р організації.

Для того, щоб купити ефективну систему для очищення рідини та комплектуючі, звертайтесь до менеджерів нашої компанії. Прямо зараз оформлюйте заявку і наступного дня монтуйте фільтр у себе вдома!