0
0
0

Сітчастий фільтр для води механічний грубої очистки

У водопровідній рідині, яка потрапляє в наші будинки, є різні домішки, що шкодять організму, псують побутові прилади, забивають насадки змішувачів і душу. Для якісного багатоетапного очищення використовуються спеціальні системи, які відсіюють непотрібні домішки, покращують якість питної та технічної рідини.

Для чого потрібний сітчастий фільтр механічного очищення води

Сітчастий фільтр для води механічний грубої очистки працює видаляє забруднення великих розмірів. Якщо рідини, яка надходить по трубах, буде вміщувати частинки величиною більше, ніж діаметр сітчастого блоку, вони не потраплять далі в систему.

Сітчасті мембрани можуть відрізнятися:

  • необхідним ступенем очищення;
  • матеріалом;
  • призначенням.

Перед покупкою треба оцінити якість рідини, ступінь забрудненості.

Принцип роботи сітчастих систем грубого очищення

Фільтрувальна сіточка — це головний елемент, який працює за принципом сита. Картридж відсіює іржу, пісок, дрібні неорганічні елементи. Також система оснащена відділом для збору відфільтрованих частинок. За типом пристрої бувають:

  • косі;
  • прямі;
  • сланцевого типу;
  • муфтові;

За методом очищення це — промивні пристрої та «грязевики», які не промиваються та потребують заміни після виходу строку служби. За типом застосування можуть бути побутові чи промислові пристрої. Вирішальним фактором при покупці фільтра грубого очищення є об’єм споживання рідини.

Для зручності експлуатації на корпусі фільтра розміщені прозорі вставки, які дозволяють проводити оцінку рівня забрудненості картриджа.

Замовлення товарів на FilterMax

Ми пропонуємо купити сітчастий фільтр у компанії FilterMax за ціною, яка вас приємно здивує.

Якщо ви вже переглянули каталог, але не можете обрати потрібний варіант, зверніться до наших консультантів за вказаним номером телефону або замовте зворотній дзвінок. Оформити заявку можна також по телефону або онлайн, додавши товар у кошик і натиснувши кнопку «Купити».

Замовлення буде надіслано за вказаною адресою в день оплати (якщо замовлення здійснено до 13:00) та доставлено до дверей кур'єром або до відділення «Нової Пошти».

У компанії FilterMax ви можете особисто забрати сітчастий фільтр для води механічного грубого очищення з пункту видачі, попередньо зателефонувавши менеджеру та узгодивши час.

Купуйте сітчастий фільтр механічної очистки води на сайті FilterMax. Якість гарантуємо!